2410
2553
عنوان

کرم پودر خوب معرفی میکنین خانوما؟ ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب بچه ها میگفتن کالیستا درحدود ۵۰ایناس قیمتش گفت و اصله

پس از دیجی کالا میشه سفارش داد... اصل میشه 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ن دیگ 😂 نهایتش ۴۰۰

400 خیلی زیااااده بابا

برو در مورد ملبین و بورژوا یه تحقیق کن نظرا رو تو دیجی کالا بخون قیماتشون هم خوبه 

این کرم پودر 400-500 برای مراسم هس نه برای استفاده روزانه

2456
برای مهمونی میخوای استی لادر فوق العاده س 

ن عزیزم برا استفاده روزانه... قیمتم بگو گلم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

کالیستا . اگرم میخوای پول خوب بدی استی لادر عالیه

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
400 خیلی زیااااده بابا برو در مورد ملبین و بورژوا یه تحقیق کن نظرا رو تو دیجی کالا بخون قیماتشون هم ...

اره بروژوا استفاده کردم ۱۲۰ تومنه... میخاستم تنوع بدم

2714
بچه کرم پودر مک خوبه؟؟؟ارایشگربهم گفت خوبه و گفت۸۵ایناس قیمتش

فیکه فک کنم... مک خیلی نایاب شده اصلش

کالیستا . اگرم میخوای پول خوب بدی استی لادر عالیه

قیمتش چنده گلم

اون قیمتی وت اند پایت گمونم باشه دقیق نمیدونم

باشه عزیزم ممنون ی سرچ میکنم تو نت

ن عزیزم برا استفاده روزانه... قیمتم بگو گلم

اهان برای استفاده روزانه خوب نیس برای مهمونی و موارد خاص خوبه فوق العاده س نزدیک 700بود البته دو هفته پیش 

من خودم هم میخوام برای روزانه بگیرم البته خوب میخوام 

پوستم چربه بهم میبلین و ایرمت و(اکتی پوور کرم پودر کاملا درمانی )و سی سی کرم پیشنهاد دادن هنوز خودم هم نگرفتم همیه اینایی که گفتم حدود 200

اهان برای استفاده روزانه خوب نیس برای مهمونی و موارد خاص خوبه فوق العاده س نزدیک 700بود البته دو هفت ...

اهان ممنونم عزیزم حتما تو دیجی کالا سرچ میکنم... اگه بود سفارش میدم..

با این وضع نمیشه رفت بیرون..

اهان برای استفاده روزانه خوب نیس برای مهمونی و موارد خاص خوبه فوق العاده س نزدیک 700بود البته دو هفت ...

امتیاز پودر وسی سی من گرفتم اکتیو پودر برا جوش هم میگن خوبه ولی پوشانندگیش زیاد جالب نیست دوتاشم.براپوست چرب خوبه که چربی نداره. منم پوستم چربه

2706