2733
2734

بیاییداسم هاتون رو بگید ازالان که دعاهای مستحبی رو میخونم تا خواندن نمازاین شب که بین دونماز مغرب وعشا هست وبعد سر سفره افطار از خدای بزرگ بخواهم اول سلامتی آقا امام زمان وتعجیل درظهورش ودوم برای همه تون ازخدای بزرگ بخوام حاجت روا وخوشبخت ودلخوش وسلامت وموفق وعاقبت بخیرتون کنه وبه همه آرزوهای خوب تان برسید ....آمین آمین آمین یارب العالمین

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا برام دعا میکنی به عشقم برسم😍پریسام برای داداشامم لطفا😍

چشم عزیزم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728

دعاکن منم باجاریم اشتی کنم اسمم فاطمه...دعاکن اجیم ازدواج کنه ....مرسی منم دعات میکنم

حالاکه اومدی امضاموبخونی یه صلوات برای ظهوراقابفرست.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
دعاکن منم باجاریم اشتی کنم اسمم فاطمه...دعاکن اجیم ازدواج کنه ....مرسی منم دعات میکنم

حاجت روا بشی آمین

2738

حاجت روا شی عزیزدل 

اللهم عجل لولیک فرج 😔⁦❤️⁩

فاطمه م دعا کن خودمو خانوادم به ارامش برسیم 

محمدرضا نیز با معافیت موافقت بشی 

مرسی عزیزم 

توام اسمتو به نیتت آیه الکرسی بخونم

خانوما میشه برای آرامش و حل مشکلاتم صلوات بفرستید؟😔

میشه اسم منم بنویسی سال بعد بچم تو دلم باشه😥😔

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706