2726
عنوان

امسال عیدی به همه ماسک و دستکش میدم

159 بازدید | 14 پست

هر کی اومد خونمون ابتدا با تب سنج تبشو اندازه میگیرم بعد دستکش و ماسک رو بسته بندی میکنم روشم مینویسم عیدتون مبارک 

بعدم پک سلفون دار میدم یه سیب و یه موز و یع شکلات روشم سلفون میکشم 

صندلی خودمم میزارم بالای مجلس با فاصله دومتر 

:)

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

عجب ایده خوبی 😅😅

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیان سنگین ترن😂😂😂😂میخوایی یه دست لباسی که پرسنل بیمارستان چین میپوشن هم بپوش.

اه ایول خودم با لایی چسب بدوزم تنم کنم😆

یهو دیدی اومدن شوخی نیس که عیده

نه بابا ما فامیلامون خیلی استرلیزن🤣

دیشب تلفنی به پدرشوهرم گفتم عید جایی میرین گفت نعععع😑همین کافی بود دیگه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

عزیزم یه بسته اینترنتی بگیر تصویر عید دیدنی کنید محترمانه تره

کدوم ادم عاقلی با این فاجعه میره عید دیدنی اخه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
نه بابا ما فامیلامون خیلی استرلیزن🤣 دیشب تلفنی به پدرشوهرم گفتم عید جایی میرین گفت نعععع😑همین کاف ...

نه بابا خواهرا و داداشای من یسره خونمونن😆لامثبا کرونا اومده بشینین خونه هاتون دیگه

عزیزم یه بسته اینترنتی بگیر تصویر عید دیدنی کنید محترمانه تره کدوم ادم عاقلی با این فاجعه میره عید ...

الان یسری عاقل دارن میرن جنوب بگردن  دیگه مردم که همه یکسان نیستن رفتارای ادما خیلی عجیبه😑

الان یسری عاقل دارن میرن جنوب بگردن  دیگه مردم که همه یکسان نیستن رفتارای ادما خیلی عجیبه😑

همینا ویروس رو منتشر کردن شهرای دیگه. یه خورده رعایت کنن زودتر ویروس جمع می شه. الان مردمان شدن ویروس سیار حالا خودشون نداشته باشن ممکنه ویروس تو وسایل و لباسشون باشه.بحران رو باید از بین ببریم با رعایت کردن 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706