2726
عنوان

النگو هامو عوض کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 48 پست
با چه بهانی بگم میخام برم

يني به شوهرت چي بگي؟؟بگو ميخام برم داروخونه نوار بخرم!بعد سريع برو طلافروش اگه گردن نگرف مجبوري با هزينه خودت بدي جوش بدن برات چاره اي نيس!!دفعه ديگه سرخود كاري نكن چيزيم خريدي همونجا همه جاشو چك كن بعد بخر حتي يه شورت!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین شما النگوتو خریدی ۱۴۰ خب  الان کلی سود کردی  ولی وقتی ببری تعویض کنی مطمعن باش به ا ...

😟چقد بد حالا من چکار کنم النگوهامو ۳سال پیش گرفتم الان خیلی برام کوچیکن حتی گاهی دستام زخم میشن

عب نداره  برو با خنده بهش بگو  من همه خرابکاریامو به خنده بهش میگم

ن میترسم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2728
يني به شوهرت چي بگي؟؟بگو ميخام برم داروخونه نوار بخرم!بعد سريع برو طلافروش اگه گردن نگرف مجبوري با ه ...

اخه از شهر خودمون گرفتم🙁

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
😟چقد بد حالا من چکار کنم النگوهامو ۳سال پیش گرفتم الان خیلی برام کوچیکن حتی گاهی دستام زخم میشن

عزیز من النگو سه سال پیش ۱۱۴ بود الان همون النگو پولش شده سه برابر 

منم همه طلاهامو ۱۱۴ خریدم ینی منو بکشی الان نمیبرم طلام و عوض کنم مغز خر نخوردم اون همه سود و بذارم زیر پام که 

در ثانی النگو ننداز خب 

من نزدیک به ۱۰۰ گرم طلا دارم اصلا نمیندازم ببر بذار یه گوشه به چشم پس انداز نگاش کن اگه خیلی واجبه برو یه دستبند بخر بنداز الان طلا رو بورس نیی زیاد اونم النگو 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
به چ بهانی ای بگم میخام برم اخه دوره از شهرمون

راست شو بهش بگو

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

واقعا اينقدر ميترسي كه حاضري ضرر كني؟!!!

برام قابل تصور نيست

كارت از نظر شوهرت بده 

نه از نظر عرف نه شرع كار بدي نيستااااا

براي خودت بزرگش كردي

ملت كار زشت تو عرف راحت ميان ميگن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
عزیز من النگو سه سال پیش ۱۱۴ بود الان همون النگو پولش شده سه برابر  منم همه طلاهامو ۱۱۴ خریدم ...

بیا گذاشتم 

ببین شما النگوتو خریدی ۱۴۰ خب  الان کلی سود کردی  ولی وقتی ببری تعویض کنی مطمعن باش به ا ...

اره من قبل از عقدم میخواستم سرویس مجردیمو عوض کنم 40 گرم طلا بود اونجور ک طرف میگفت باهاش میتونستم 16 گرم طلای جدید بخرم...

بابام گفت نمیخواد عوض کنی اون جدید رو خرید برام 

خیلییی ضرر بود واقعا

2706