2733
2734
عنوان

بارداری😔ولکه بینی

246 بازدید | 57 پست

۵روزمونده ب موعدپریم 

از خون دادم بتام اول۱۸۰بود۴۸ساعت بعد۲۲۰بود

الان ده روزه لکه بینی دارم همش

شیافم استفاده میکنم اما همچنان لکه بینی ادامه داره یکمم زیادترشده

باوجودشیافم قطع نشده این ینی داره سقط میشه؟؟؟؟

پشت گوش ننداز یکی از دوستام لکه بینی داشت بچس خارج رحم بود 

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم

سلام از روز پانزدهم سیکل لکه بینی داری؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن گلم هرلکه بینی براسقط نیس هرلکه ای ک قرارنیس سقط کنه توکل کن بخدا و دستورات پزشکتوانجام بده من جاریم تو ۴ماهگی باخون ریزی های وحشتناک ک داشت زیرنظرپزشک بود ما ک گفتیم این بچش سقط شدرف ولی ب لطف حق الان ۵ماهه زایمان کرده بچشم صحیح و سالم ب موقع بدنیااومد

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2731

بتاتم خیلی کم رفته بالا ۴۸ ساعت باید دوبرابر بشه

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم

میشه شرایطتو توضیح بدی؟  اخه من روز 16 سیکل بی سابقه لکه بینی ام شروع شد. سونو دادم. کیست نبود. نفهمیدن علت چیه؟  الان روز 19 ام. هنوز قطع نشده. به نظر شما بارداری این دوره کنسله؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2738
ن بابا ازدهم سیکل همش لکه یینی

یعنی یکی دو روز بعد از پاک شدن؟  اقدام میکردی؟ 

میشه شرایطتو توضیح بدی؟  اخه من روز 16 سیکل بی سابقه لکه بینی ام شروع شد. سونو دادم. کیست نبود. ...

شایدم باشی گلم من از پنج روز بعدپاکی لکه هام شروووووع شد تا الان روز۱۷سیکلم بی بی زدم مثبت بود

شایدم باشی گلم من از پنج روز بعدپاکی لکه هام شروووووع شد تا الان روز۱۷سیکلم بی بی زدم مثبت بود

روز 16 که شروع لکه بینی بود سونو دادم. یعنی اگه باردار باشم تو سونو نشون نمیداد؟  ببخش به جای جواب دادن به سوال تو من سوال می پرسم. به خدا به یه ذره دلخوشی و امید محتاجم. نمیدونم چه کنم درمونده شدم

چ میدونم والا میگن چون هنوموعدت نشده بتات خوبه

اها از موعودت نگذشته هنوز پس نگران نباش

روز 16 که شروع لکه بینی بود سونو دادم. یعنی اگه باردار باشم تو سونو نشون نمیداد؟  ببخش به جای ج ...

اره عزیزم نشون نمیده فعلا گلم....

منم دیشب سونو واژن دادم با اینکه بتام۲۲۰بود اماهیییچی نشون نداد

میگن با بتای۲۰۰۰تازه مشخص میشه 

نگران نباش توکلت رو کن ب خدا

مطمئنم هرچی اون بخواد بهترینشه

من با این میشه دوتا سقط اولش یکم ناراحت میشم اما الان دیگه واسم مهم نیست...

دیگه اروم شدم و خودمو اماده کردم واسه از دست دادنش

چون میدونم جلوی خونریزی رو باشیاف گرفتم ی شب شیافونزنم فرداش خونریزیم شدیدمیشه....

نگران نباش بخدا دنیا اصلا ارزش نداره من خودم اینو تازه فهمیدم ک خدا ی وقتایی ی چیزایی واسمون میخواد ک خیلی بهترازاون چیزیه ک خودمون میخایم بش برسیم

اصلا استرس بخودت راه نده

این نشد یکی دیگه

من سقط اولم مال۶۰روزپیشه اون روز ک سقط کردم گفتم دیگه دنیا تموم شدومن دیگه برنمیگردم ب روزای قبلونمیتونم تحمل کنم اما الان میبینم۶۰روزازش گزشته و چقدمن راحت زندگی کردم ی بچه دیگه اومد تو شکمم اینم داره سقط میشه و من هنوزنمردم...

بیخیالش باش مثل من

دیگه ن شیاف میزنم ن ازمیدم بزارببینم خداچی میخواد....همون واسم بهتره...

انشاءالله بهترینا نصیبت شه

برات دعامیکنم

عزیزم اگه آزمایش بتا هر دو در یک آزمایشگاه بوده 

شما الان مشکوک به بارداری خارج رحمی هستی 

حتما برو دکتر 

که معاینه بشی 

اگر خارج رحمی باشه با دو دوز متروتروکسات خوب میشی 

اگه پست گوشت بندازی ممکنه لوله هات بترکه 

و از خونریزی داخلی خدای نکرده اتفاق بدی برات بیفته 

من نمیدونم چه احمقی بهت گفته شیاف بزاری 

2706