2737
2734
خب چرا ناراحتی، تو انتخابتو کردی اونم انتخابشو کرده

ما همو دوست داشتیم ولی بابام نزاشت اونم قسم خورد هیچوقت ازدواج نکنه.

من ازدواج کردم زندگی و شوهرمو خیلی دوست دارم ولی وقتی یاد پسرعموم میفتم ناراحت میشم

https://harfeto.timefriend.net/16410332916758

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میسوزه اخه تک پسر بود.ولی خواهر داشت.

بالاخره خانواده ش دوست داشتن نوه دار بشن.الان سی و خورده ای سالشه.تو بیو پیجش زده تو رفتی و با رفتنت تمام وجود منم بردی.بعد چندین سال

2728
دلم میسوزه اخه تک پسر بود.ولی خواهر داشت. بالاخره خانواده ش دوست داشتن نوه دار بشن.الان سی و خورده ...

بهتره دیگه پیجش نری ، اخه تو الان متاهلی، این حرفا شاید واسه اون مناسب بیاد ولی واسه تو مناسب نیست چون تو انتخابتو کردی و الان مادری، خودتو ناراحت نکن، ازکجامعلوم ازدواج میکردین بازم انقد عاشقانه میبود! 

خب منطقیه وقتی شرایطتون ب هم نمیخورده جدا شدین .اون دیگه انتخاب خودشه ک مجرد ادامه بده یا ازدواج کنه

کاملا درسه حرفا.

دیشب دیدم پیجشو یه ذره دلم سوخت و از چش خودم دیدم این مسئله رو.

2738
بهتره دیگه پیجش نری ، اخه تو الان متاهلی، این حرفا شاید واسه اون مناسب بیاد ولی واسه تو مناسب نیست چ ...

من انتخاب درستی کردم بنظر خودم.

قطعااا اگه باهم ازدواج میکردیم به مشکل میخوردیم.واقعا من به اندازه ی اون دوسش نداشتم.یه جورایی گیر کرده بودم اون موقع.دلم میسوخت براش ولی خب نمیشد که با این وحود زندگی کرد.یه جایی خوندم توشته بود ادم در مقابل کسایی که عاشق  خودش کرده مسئوله.

من بی تقصیر نبودم قطعا ولی خب بقول شما دیگه تموم شده.

ممکنه مقصر من نباشم 😢

نمیدونم من آدم خودخواهیم یا نه. ولی چون این مورد برام پیش اومده واقعیتش اینه که عذاب وجدان ندارم ولی میدونم اگه یه روز بفهمم ازدواج کرده براش خوشحال میشم که از تنهایی دراومده ولی تحملشم سخته یکی دیگه رو کنارش ببینم😥

از کجا میدونی به خاطر تو ازدواج نکرده شاید بعد از تو ام کسی رو دوست داشته و بهش نرسیده ...به خودت نگیر عزیزم به زندگیت برس و از فکرش بیا بیرون اگه زندگیتو دوست داری ...

آن نخل ناخلف که تبر شد ز ما نبود ///                                 ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ///   صائب تبریزی
2706