2726
عنوان

کیا فرزند دوساله دارن

173 بازدید | 21 پست

دختر من الان ۲۲ ماهشه. هنوز حرف نمیزنه. جمله نمیگه. فقط مامان و بابا و اب رو میگه. چکار کنم که زودتر زبون باز کنه. بنظرم تا زبون باز نکنه نمیتونم از پوشک بگیرمش. اصلا زبون هم نمیفهمه که بهش یاد بدم موقع دسشویی ، خبر بده. لطفا از تجربه هاتون بگید. بچه های شما چطور؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اینکه زیاد باهاش حرف میزنیم اما هیچ پیشرفتی نداره. این کلمه هایی هم که بلده از سه چهار ماه پیش بلد بود. چیز تازه ای یاد نمیگیره

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

زیاد باهاش حرف نمیزنی حتما

من پسرم دو سال و دوماهشه حرف میزنه شعر میخونه قصه براش میگم خودشم تعریف میکنه حتی اذان یا قرآنو میشنوه یه کم باهاش تکرار میکنه زیاد باهاش صحبت کن و بهش بگو تکرار کنه کلماتتو

دختر من ۲۶ ماهشه همون ابم نمیگه فقط مه مه ما ما چند روز پیش یه بار گفت بابا و تمام

نا امید و عصبی شدم شب و روز فکرم زبون باز کردن این بچست 

از تیکه و نیش و کنایه های اطرافیان که دیگه نگوووو

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
پسر من همین که دو سالش شد به حرف اومد قبلش فقط کلمه میگفت یهویی به حرف میان

واقعا؟ یعنی ۲۲ ماهگی هیچی نمیگفت؟

۲۹ماهشه پسر من.فقط چند کلمه میگه.اصلا هم امادگی پوشک گرفتن ندارن...یه متخصص گفت اگه می‌فهمه وکاری ک میگی انجام میده نگران نباش.ما غریبیم با کسی رفت وامد نداریم.باباشم ۳سالگی حرف زده....اگه ببریش پیش بچه ها و مهد زود راه میفته.دو روز بردمش ک کرونا اومد.دیگه نبردم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

باهاش حرف بزن .قصه زیاد براش بگو .دختر زیاد تلویزیون نگاه میکرد.الان ۲۵ ماهشه.ولی ۲۲ ماهگی کلمه میگفت .البته ن همه کلمات ولی خوب بود

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
زیاد باهاش حرف نمیزنی حتما  من پسرم دو سال و دوماهشه حرف میزنه شعر میخونه قصه براش میگم خودشم ...

دختر بزرگ خودم ۱۸ ماهگی جمله میگفت‌  دو سالگی که چن تا شعر رو از حفظ میخوند. اما این یکی کاملا فرق داره

بچه هاتونو دست کم نگیرین بچه ها خیلی زرنگتر از چیزین کا فکرشو مبکنین من پسرم یک سال و هشت ماهش بود که دخترم بدنیا اومد همون موقع از پوشک گرفتمش خیلی سخت بود ولی باید صبر و حوصله کنین وقتی میبریش دستشویی باهاش حرف بزن بگو بزرگ شدی مثل مامان و بابا باید بری دستشویی شاید نتونه حرف بزنه ولی حرفتو میفهمه وقتی بدش بیاد رو خودش جیش کنه ی جوری بهت میفهمونه حتما که نباید بگه بریم جیش

دختر منم 22 ماهشه.بابا_ مامان _اب_ جیش _الو_عیبه _داغه _دد _به _دردر ._نه_ اه_ من_ این _کیه_ چی _بده _ سرده رو میگه درده .وشیرهم میگه تیر وحرف های دیگه که الان یادم نیست میگه .میگمش دماعت کو نشون میده ابرو چشم مو دهن دندون گوش .اینا همه میگه .میگم برو لباست بیار کفشت بیار میاره .واسه دستشویی هم از یک سالو 7 ماه اصلا مای بی بی پاش نمیذاشت .الانم بعضی وقتها یادش میره جیش رو بگه .ولی اکثرن میگه ولی فرق جیش پی پی رو نمی دونه .بچه ها باهم فرق میکنن عزیزم 

2706