2726

بع نظرتون ما هم جز استان های الوده به ویروس حساب میارن؟ 

تعطیل میشه مدارس؟ 

میدونم که  ما هم امار زیاده

اما اونا یه چیز دیگه میبینن

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

فکرنکنم تعطیل باشه😕

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگن ۲ نفر هم تو فارس فوت شدن

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2728
آره  شهر مام آلودس

کجایید؟ 

شیراز که خیلی مشکوک اند

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

چون شیرازیا تو اغتشاشات وحشی بازی در اوردن میخان بفرستنتون مدرسه و دانشگاه ک بیکار نباشین واسشون ضرر دارین وگرنه تمار شیرازم بالا بوده

ولی تا دیروز دیدم تو سایتای دانشگاه نوشته بودن ک شنبه باید برن دانشگاه

من که اصلا بیرون نمیرم،شما بیرون رفتین؟بیرون شلوغه یا خلوت؟

من شیرازم

الان ده روزه حتی در کوچه هم باز نکردم

اما خواهرام ک شاغلن میگن حسابی شلوغه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
چروووو

نمیدونم والو 😕

جاریم صبحی میگفت مدیر مدرسه بچه اش پیام داده از شنبه باید برن گفتم غلط کرده نفرست بره بچه رو اینا که امسال اصلا مدرسه نرفتن این دوهفته هم روش تا ببینیم خدا چی میخاد

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
بله آلوده ایم...۴ تاهم کرونایی و یه سریاهم قرنطینه شدن والااااا...اخبار اعلام کرد

پروفایلت فقط😋

کرونا رو بیخیال😁

2706