2726
عنوان

🔴 راسته درمان قطعی کرونا رو چین ساخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 56 پست
تا برسه ایران چند ماه طول میکشه

والا ویروسش که یه هفته ای اومد  

درمانشم انشالله یه هفته ای بیاد

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گزارش مفصل نشریه «آتلانتیک» از ویروس پردردسر این روزها؛

🔹استاد دانشگاه هاروارد: ظرف یک سال آینده، ۴۰ تا ۷۰ درصد از مردم جهان به ویروس کرونا آلوده می‌شوند 

🔹 کرونا مهار نمی‌شود، بلکه از این پس جزء بیماری‌های همیشگی فصل سرما خواهد بود 

🔹۱۲ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد تا واکسن اولیه ایمن و موثر بدست آید 

🔹 روند توسعه واکسن "بسیار دشوار و بسیار ناامیدکننده" است 

🔹 بسیاری از مردم کرونایی خفیف خواهند گرفت که بدون مراقبت پزشکی هم بهبود پیدا می کنند / انتخاب

والا ویروسش که یه هفته ای اومد   درمانشم انشالله یه هفته ای بیاد

آمین آمین

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
نه ی دکتر چینی گزاشته بود من الان عکسشو میزارم

خدا کنه🙏🙏🙏 ..من واسه خانوادم نگرانم❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
بچه ها بی زحمت برا تا پیک آخرم گزارش بزنین ..لایک کنین آیه الکرسی میخونم براتون

من گزارش زدم.. فقط دعا کنی یخچالمون درست بشه.. تعمیرکار اوردیم ۱۸۰ دادیم بهش ده دقیقه بعد رفتنش دوباره خراب شد.. زنگ زدیم گفت فلان وسیله باید عوض شع ک باز ۱۵۰ اون خرج داره😔

دعاکن درست بشه 😔

خدایا ببخش آن گناهانم را ک دعایم را حبس کرده
شایعه نیست اخبار ایرانم اعلام کرد که واکسن خوراکیش درست شده

درست هم بشه کلی کار داره الان تازه تو ازمایشگاه  امتحان کردن اول رو حیون چند مرحله باید ازمایش بشه بعد رو یه سری انسان بعد  ببینن چه عوارضی داره کلی تایم میگره هیچی نباشه ۷/۸ماه طول میکشه

2706