2733
2734

زنگ بزن پلیس بیاد گزارش بنویسه حتما باید بری پزشکی قانونی حدقل گزارش پلیسو داشته باش

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید   بزنم تکیه به تو شانه شدن را بلدی؟؟؟                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقل ندارن عقده هاشونو با کتک زدن سر ماخالی میکنن من فقط به خاهر شوهرم گفتم لباست یکم کوتاهه اونم به شوخی ورداشت منو کلی زد دستم و تا دوهفته نمیتونستم تکون بدم جاانگشتاشم رو بدنم مونده بود الان بهش میگم میگه یه سیلی فقط زدم😔😔😭

بچه ها من اویل ازدواجم چون ظریف بودم وکم سن شوهرم گاهی دعوامون میشد میزد اونم من هی زهرمیریختم ک میزد بعد ک بچم ب دنیا اومد بعداون یبار زد منم زدمش هرکاری اون کرد منم کردم دیگ الان ۵ساله جرات نداره کتکم بزنه الان شاخ خونه منم 😂

2728

چقد بعضی زنا خر و احمقن دور از جون همتون. اه اه ادم اینارو میبینه به چشماش شک میکنه.یعنی چی که میگن حتما یکاری کردی که زدت. مرد گه میخوره زنشو بزنه زن هرکاریم بکنه حق ندارن بزننش نمیخواد بره طلاقش بده. دور از جونه استارتر مگه حیوونه بزننش. چقد عادی رفتار میکنن با کتک خوردن میگن حتما یکاری کردی دیگه مقصر بودی. این زنا ازون مردی که کتک زده چندش ترن

من چرا مقصرم؟؟؟اره من مشکلات زیاد دارم تو زندگیم...الان نمیخام شکایت کنم ولی میخام مدرک دستم باشه..ش ...

شوهرت متولداسفند ست؟؟

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2738
خوب دیگه سگیش کردی بوت دختره یا پسر چون مردها عاشق پسرن

چطور انقدر راحت واسه همجنست حرف میزنی؟؟؟ زن‌اگه همممممه ی تقصیرای دنیام داشته باشه مرد نمیتونه دست روش بلند کنه فقط حق طلاق داره

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
منم ازاین کتکازیادخوردم وپزشک قانونیازیادرفتم آخرشم هیچی نشد دارم زندگی میکنم فقط پولت وعمرت ووقتت ت ...

دقیقا منم یه بار رفتم پزشکی قانونی نامه داد بردم دادگاه قاضی گفت شاهد بیار که شوهرت زده از کجا معلوم شاید بابات زده آخه خدا لعنتتون کنه وسط اتاق خواب شاهد از کدوم گوری بیارم

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
چقد بعضی زنا خر و احمقن دور از جون همتون. اه اه ادم اینارو میبینه به چشماش شک میکنه.یعنی چی که میگن ...

چثدر جمله ی اخرت ب تک تک سلولای بدنم نشست❤

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
خدا ایشالله نگذره ازش دستاش قلم شه.ایشالله گیر چندتا از مردای عصبی مثل خودش بیفته تا جایی که میخوره ...

هیشکی نمیتونه اینو بزنه بدنسازه.بخدا اگه بدونی سر چی منو با سیخ زد خندت میگیره

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706