2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسو واسه فامیلات بفرست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

حتما برو پزشکی قانونی .طول درمان بگیر

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

خدانشناس،حالا با۰ی زد تورو؟

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤

ادم اینارو میبینه دلش نمیخواد ازدواج کنه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

از قبل دعوا داشتیم...بعد من رفتم تو اشپزخونه نشستم تا آب بخورم اروم شم..هی گفت پاشو بیا منم نرفتم..اومد موهامو کشیدم بزور کشید بردم.. یادم نمیاد ک دستم اینجوری کرد

دقیقا دیروز همین موقع یکی اینجوری  تاپیک زد ..اون خیلی بدتر افتضاح بود..شوهر خودمم دیروز کم مونده بود دست روم بلند کنه همشم بخاطر کرونای لعنتیه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

عزیزم باید بری پزشکی قانونی اگر هم نمیتونی اونجا بری برو بیمارستانهای دولتی ک پزشک پزشک قانونی دارن اون معاینه میکنه برگه بهت میده ک این اتفاق افتاده 

با عکس نمیشه ثابت کرد چون حتما باید معاینه بکنه پزشک 

2706