2733
2734
عنوان

مادرشوهرم فکر میکنه من بد قدمم

261 بازدید | 16 پست

تو این اوضاع ک شوهرم درگیر لنفوم شده از حرفای مادر شوهرم میفمم ک میگ قدمم خوب نبوده ک ده ماه پیش برادر شوهرم با سهل انگاری کلاه ایمنی نزد سرش با سرعت زیاد موتور تصادف کرد رفت کما چهار ماه تو عقد خودم ازش پرستاری میکردم و حالام ک بعد هفت ماه شوهرم درگیر لتفوم شده ک تو بچگی هم درگیر بوده و شیمی شده و الان عود کرده الان من چیکار کنم ک خونه زندگیمم ول کردیم اومدیم خونه مادر شوهر تا یکم دوروبرش باشن بهش برسیم 

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 

خودت مقصری زیاد رفتی تو دستو بالشون اینم حقت

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوه خورده مادرشوهرم بم گفت بچت بدقدم بوده گرونی اومد خداهم جوابش داد بچه نحس دخترش که دنیا اومد خانواده شوهرش تصادف کردن و دوتا کشته دادن و داداش شوهرش ورشکست شد افتاد زندان پدرشوهر دخترشم سکته کرد افتاد نو جا خدا نشونش داد بدقدم کیه زنبکه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2738

نمیدونم این حرفها از کجا در اومده ولی برای من میگفتن خوش قدم بودی برای ما فلان شدیم وبصال.میگن از قدیم پا قدم خیر وشر ولی من که دوست ندارم اگر برای من هم به اونا بد بود هی میخواستن سر کوفت بزنن

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

یک اصلا ربطی ب تو نداره 

دو وظیفه تو نبوده ب برادرشوهرت برسی لطف کردی

سه دیگه فهمیدی چ آدم نمک نشناسیه هیچوقت در حق مادرشوهرت لطف نکن 

چهار هوای شوهرتو داشته باش و ب هیچ عنوان تو این موقعیت غر نزن ب جونش

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
گوه خورده مادرشوهرم بم گفت بچت بدقدم بوده گرونی اومد خداهم جوابش داد بچه نحس دخترش که دنیا اومد خانو ...

پس بگو براچی سیل زلزله و کرونا اومده 😂😂😂😂منتظر سونامی باشید 

بهشتـــی ام امــا......مقیــــم جهنــــــم😈
پس بگو براچی سیل زلزله و کرونا اومده 😂😂😂😂منتظر سونامی باشید 

حخخخخخ جالبه تولد بچه بود که اهلام سد کروونا اومد من فقط پوزخند زدم نگاه مادرشوهرم کردم تا اعماقش سوخت 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
حخخخخخ جالبه تولد بچه بود که اهلام سد کروونا اومد من فقط پوزخند زدم نگاه مادرشوهرم کردم تا اعماقش سو ...

عاقا بگو سر به نیستش کنن بخدا من دیدم سونامی چجوره ، کرونا رو رد کنیم سونامی دیگه میکشتمون😱😱😂😂😂😂😂😂

بهشتـــی ام امــا......مقیــــم جهنــــــم😈
2706