2737
2734

چند روز پیش یه لک زیاد دیدم رفتم سونو تو ۱۱ هفتگی گفت جفت پایینه. تا دیشب یکم بهتر بودم لکمم نارنجی بود اما نه همیشه. دیشب تبدیل شد به قرمز😭😭😭 شیافم میذارم استراحتم میکنم. چرا پس اینجوری شدم اخه😔😔😔😔

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

نگران نباش عزیزم 

خیلیا رو دیدم کلی لکه بینی داشتن ولی فسقلیشون صحیح و سالم بغل کردن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگران نباش عزیزم  خیلیا رو دیدم کلی لکه بینی داشتن ولی فسقلیشون صحیح و سالم بغل کردن

مثل دوست من. از هفته ۸ هماتوم داشت و استراحت مطلق. هفته پیش پسرش به دنیا اومد سر موعد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
شاید کمه واست چند تا از دوستای نی نی سایتیم لک بینی دارن روزی ۲ تا شیاف از مقعد میزارن لکه بینیشون ر ...

ممنون عزیزم. دکترم تا یکشنبه نیست بهش دسترسی ندارم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
ممنون عزیزم. دکترم تا یکشنبه نیست بهش دسترسی ندارم

بهداشتم پرونده نداری؟ اکثرا هر ۱۲ ساعت شیاف میزارن ولی خب از یه دکتر بپرسی خیلی بهتره. اکه واژینال میزاری مقعدی بزار بهتر جواب میده