2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چن وقت باهم بودین؟

اصلا باهم نبودیم

ادمین گروه گل گیاه بودم بعد با کاربرا گاهی همگی چت میکردیم خانواده خودمم همه عضو بودن با هیچکسم چت خصوصی نداشتم

تازه شوهرمم که توب گروه بود اینقد بدم میومد ازش

یکسالی تو گروه بودیم یه روز واسه اولین بار عکسمو گذاشتم پروفایل 

همون روز به عموم که توی گروه بود پیام داده بود شماره خونمونو خواسته بود🤦‍♀️

قبلش حرف ازدواجو نمیزدین؟تو این چن سال کاتم میکردین؟

همیشه راجع ب اینده ک حرف میزدیم آیندمونو باهم میدیدیم.ولی ازدواج نه!کاتم کردیم ولی مدت خیلی کوتاه.نهایت یه هفته.بیشتر نمیتونستیم طاقت بیاریم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

بستگی داره اول به شانست 

دوم به اینکه چقدر زبون بریزی 

من خیلی دیدم دخترهای که هیچی ندارن واقعا هیچی از هیچ لحاظ ولی چه شوهرای کردن اصلا عجیب و غریب فقط به خاطر اینکه با زبون طرف رو رام کردن 

جالبه برام با اینکه میدونید طرف قصدش ازدواج نیست چطور با هم ادامه میدین؟؟؟

خب ما کنار هم ارامش داشتیم.خیلی خوش میگذشت.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
😂😄🍌🍌 دو تایی موز بخوریم ببینیم تجربه ها چی میگن😂🤭

میشه ب منم بدین.... ی موز کوچولو اخه حساسیت دارم

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2706