2733
2734
عنوان

بیاین بی بی چکم و ببینین

450 بازدید | 50 پست

پایینی که خشک شده ماله دیشب بود همونجا بعد دودقیقه خطکمررنگ صورتی افتاد 

این دوتای دیگه هم ماله امروز صبحه بعد دودقیقه این خط افتاد 

دیروز موعدم بوده

نظرتون چیه دوست جونا؟؟

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی جیش کردی بیچاره بی بی چکه قاطی کرده

خخخخ اون پاایینیه ماله دیروز سرشبه خشک شده براه همون اینجوری شده دوتا قطره ریختم بابا

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2738
اح حالم بهم خورد چقد شاشیدی روش 😐 اینا قطره ای  یه قطره کافیه  نه یه کاسه

عزیزم دو قطره ریختم چون ماله دیشبه اینجوری شده

توووروخدااا مثبتههه؟؟؟

از دیشب باورم نمیشههه

تو کاغذش نوشته بخاطر کیست هم امکان داره مثبت بشه 

با اینکه کیست نداشتم همش فک میکنم برا ااونه 

دیوونه شدم

عزیزم دو قطره ریختم چون ماله دیشبه اینجوری شده

من برا ۸ ماه پیش رو دارم اینجوری نشده😐   بیخیال  خطش کمرنگه  پس فردا صبح یکی دیگ بزن   چند روز از موعودت گذشته

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛
2706