2726

چرا از وقتی مامانم فوت شد دیگه رنگ خوشبختی از من فرار کرد. چرا هر کاری میکنم نتیجه نمیده، چرا همش دلم میشکنه. کاش به دنیا نمیومدم . اما باز وقتی بابای پیرمو میبینم از حرفم پشیمون میشم.  خیلی از زندگیم گذشتم  خانوادم اسیب نبینه بعد مامانم. اما هیچ وقت زندگی با من خوب تا نکرد. دیگه خسته ام. بریدم. اگه خدا وجود داشت یه نگاه به من میکرد . پس نیست

خدا هست عزیزم  کافیه از ته دل صداش کنی واس من اینطوری بوده

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجردی ؟

اکثرا وضع همینه . تو بدبخت نیستی مملکت خراب شده

اینم بدون بعد هر سختی راحتیم هست . ولی کلا دنیا جایی نیس که کسی کامل روی خوشبختیو ببینه. فقط ادم بی خیال بعضی مسایل میشه کم کم

ربطیم به فوت مادرت نداره 

نمیدونم چه حکمتیه هرکی مادر نداره بدبخته ! اینو فقط کسایی درک میکنن ک مادر ندارن ، منم از روزی که مامانم مرد ی اب خوش از گلوم پایین نرفته .الانم حالم خیلی بده خواهرا ی صلوات لطفا😔💔

نمیدونم چه حکمتیه هرکی مادر نداره بدبخته ! اینو فقط کسایی درک میکنن ک مادر ندارن ، منم از روزی که ما ...

😢😢 اگه ما هم مامان داشتیم وضع روحیمون این نبود جتی بلا تکلیفی زندگیمون. لعنت به زندگی 

چندوقته مادرتون فوت کرده؟ روحشون قرین رحمت‌.

من الان ۲۳ سالمه .۱۳ سالگی مامانم و ۲۰ سالگی هم بابام فوت شد .خیلی خستم انگار خدا نمیخاد تیک بدبختیو از رو من برداره ..... دردای دیگ ک کشیدم بماند .... بریدم خدایا بدادم برس 

مجردی ؟ اکثرا وضع همینه . تو بدبخت نیستی مملکت خراب شده اینم بدون بعد هر سختی راحتیم هست . ولی کلا ...

نامزد دارم. اما باید بفهمه به محبتاش نیاز دارم . بهنونه اش   شده درگیری و شلوغی سرکارش، الانم که بهونه کرده به کرنا ، قبل ک ونا هم همین بود

نامزد دارم. اما باید بفهمه به محبتاش نیاز دارم . بهنونه اش   شده درگیری و شلوغی سرکارش، ال ...

نامزد منم هرسری یه بحث و دعوا راه میندازه .الانم دوهفته س قهره .نمیدونم تهش بهش میرسم یا اینم ........

2706