2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

ملت مام عجیبن بخداااا 😐آنفولانزا با اون همه آمار و درصد بالای مرگ و میرش تو خیابونا پخش و پلا بودن بدون ماسک و رعایت نکات بهداشتی اونوقت واسه کرونا که 2 درصد احتمال مرگ براش وجود داره تازه اونم واسه افرادی که زمینه بیماری دارن و مسن هستن و کودکان زیر 8 سال هم بخاطر سیستم ایمنی شون کرونا رو مبتلا نمیشن، خودشون رو قرنطینه کردن 😏 همیشه باید شور همه چیو دربیاریم، این اثبات شده اس 🤦‍♀️😕

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
ملت مام عجیبن بخداااا 😐آنفولانزا با اون همه آمار و درصد بالای مرگ و میرش تو خیابونا پخش و پلا بودن ...

خانمی 

چون تا انفولانزا و بیماریهای این چنینی از همون اول نشون میده و میشه از مبتلا دوری کرد و دارو داره 

و سرعت انتقالش تا این حد بالا نیست 

ولی این ویروس تا دوهفته اصلا نشون نمیده ناقل هست فرد 

جدید هست و روش درمانش اثبات شده نیست و سرعت انتقال بالایی داره 

خب نتیجه اینکه احتیاط شرط عقل هست 

خانمی  چون تا انفولانزا و بیماریهای این چنینی از همون اول نشون میده و میشه از مبتلا دوری کرد و ...

منم نمیگم احتیاط نکنیم اما این که بخواد به طور کلی زندگیمون رو هم مختل کنه واقعا درست نیس، من میگم جانب احتیاط رعایت شه تا واجب نیس بیرونم نریم اما نه این که این ویروس بخواد مارو از همه چی عقب بندازه 

من دیروز رفتم خرید با ماسک و دستکش و شستشوی مرتب دستام و بدتر از همه نگرانی و استرس زیادی مردمه چون ازش یه هیولا ساختن. خود استرس، سیستم ایمنی بدن رو تا حد قابل توجهی تضعيف میکنه. این که خودش بدتره، مگه نه؟! پس چه بهتر همه رعایت کنیم تا از شر این ویروس خلاص شیم اما این همه بال و پر بیخودی ندیم بهش

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2706