1676
1605
عنوان

تو این وضعیت کرونایی واسه خرید عید چه میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 61 پست
ملت مام عجیبن بخداااا 😐آنفولانزا با اون همه آمار و درصد بالای مرگ و میرش تو خیابونا پخش و پلا بودن ...

خانمی 

چون تا انفولانزا و بیماریهای این چنینی از همون اول نشون میده و میشه از مبتلا دوری کرد و دارو داره 

و سرعت انتقالش تا این حد بالا نیست 

ولی این ویروس تا دوهفته اصلا نشون نمیده ناقل هست فرد 

جدید هست و روش درمانش اثبات شده نیست و سرعت انتقال بالایی داره 

خب نتیجه اینکه احتیاط شرط عقل هست 

اگه میخواهی شخصیت واقعی کسی رو بشناسی کافیه ببینی با پدر و مادرش با چه ادبیاتی صحبت میکنه .
خانمی  چون تا انفولانزا و بیماریهای این چنینی از همون اول نشون میده و میشه از مبتلا دوری کرد و ...

منم نمیگم احتیاط نکنیم اما این که بخواد به طور کلی زندگیمون رو هم مختل کنه واقعا درست نیس، من میگم جانب احتیاط رعایت شه تا واجب نیس بیرونم نریم اما نه این که این ویروس بخواد مارو از همه چی عقب بندازه 

من دیروز رفتم خرید با ماسک و دستکش و شستشوی مرتب دستام و بدتر از همه نگرانی و استرس زیادی مردمه چون ازش یه هیولا ساختن. خود استرس، سیستم ایمنی بدن رو تا حد قابل توجهی تضعيف میکنه. این که خودش بدتره، مگه نه؟! پس چه بهتر همه رعایت کنیم تا از شر این ویروس خلاص شیم اما این همه بال و پر بیخودی ندیم بهش

یه چیزایی تو زندگی دیگه مثل اولش نمیشن، مثل اولین باری که دِلتو به غرورت ترجیح دادی و هر دوتاشون شکستن... 💔

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
چه جای خطرناکی

دیگه رفتیم هایپر استار ، ایران مال خرید کردیم اومدیم. 

۲ ساعت فقط داشتیم خرید میکردیم ایشالله که سلامت باشیم

مردم همه ماسک و دستکش داشتن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. با شما هستم خانومی که خودت توانایی مستقل زندگی کردن رو نداری، پول هم نداری، پشتوانه نداری، کار هم نداری و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اون طرف هم به شوهرت به خانواده شوهرت به کارای شوهرت و حتی رفتارای مسخره شوهرت  و ... گیر میدیو اعصاب خوردی راه میندازی. اما هیچوقت نتونستی رابطتو خوب کنی که هیچ بدتر کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟؟؟ پس مستقل شو. تو نمیتونی کسیو (شوهر) تغییر بدی.
1665

بی خیال بابا

حالا یه سال ادم خرید عید نره دور از جون نمی میره که

منکه نمیرم

تامام😷

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیر اعوانه وانصاره والمستشهدین بین یدیه 💚💚💚   صلواتی که خییییلی ثواب اون زیاده: «صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ عَلَیهِم وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ» ❤❤❤      🌹حداقل یک بار بخونید،ممنون🌹
دارم کم کم بی خیال خرید مرید میشم،انگیزه ای ندارم

فعلا که نیازی به خرید نداریم تو خونه نشستیم 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 

من از قبل تمام خریدامو انجام دادم

مانتو شه تا 

شلوار چهار تا 

شومیز ۳تا

جوراب دوتا

کفش مجلسی۳تا

روسری ۳تا

فقط کتونی مونده که اونم سفارش میدم

شروع‍، یک روز خوب‍       خدایا به امید خوودت
1645