2726

وام گرفتم برم گاز فردار بخرم.میترسم بعد عید گرون شه.مغازه ای که میخایم بریم مشخصه.بنظرتون بریم یانه؟بخاطر ویروس میگم.

اسنوا بهتره یاتکنو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر رفتی بخری قیمتارو به منم بگو❤

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
استارتر رفتی بخری قیمتارو به منم بگو❤

گلم اسنوا از سه داره تاپنج.

تکنو هم یکی دیدم چهار.پنجم داره.یه دونه داره مشکی طلایی هشت تومن ولی خییلی شیکه.

من میخام چهارتومنی بخرم تکنو

میترسم بگم بری و اینکه من میدونم اسنوا خوبه ولی الان همشون مونتاژ هستن

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

من تکنو دارم عالیه فقط یکم گرونه الان فک کنم

به نظر من نرو اگر حتما واجبه بخری اینترنتی از جای مطمئن بخر.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
میترسم بگم بری و اینکه من میدونم اسنوا خوبه ولی الان همشون مونتاژ هستن

اسنوهرو زیاد میگن خوب نیست که.البته بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن بده.

تکنو روهمه میگن خوبه .موندم بخدا

اسنوهرو زیاد میگن خوب نیست که.البته بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن بده. تکنو روهمه میگن خوبه .موندم بخد ...

الان بااین مونتاژ شده ها همون تکنو بهتره چون من نداشتم فقط حرف ده سال پیش زن داداشم اسنوا داشت که میگفت خوبه چون اصلش بود ولی الان اصل چیزی گیر نمیاد به کالای ملی رجوع کن 

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی