2726
عنوان

شر آدم بدزبون و عصبانی رو چکارکنم

279 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها  خیلی عصبانین تو خانواده همه هم حرفای بد میزنن آدم ناراحت میشه خودم سوره ی فلق خوندم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ، انشاالله مشکلت حل بشه 😔💐💐💐

۹ماه تموم خونوجگر خوردم زحمت کشیدم بیخوابی و سختی و فشار عصبی و استرس وخونه داری و بچه داری و در س و درس و درس و درس و درس ...اخرش تو مصاحبه ردم کردن چرا خدا منو لایق ندونست؟؟بخدا چقدر شاکرش بودم چقدر نذرو نیازکردم این حقم نبود

یا رب نظر توبر نگردد
چیشده عزیزم؟

بخدا خیلی سختمه .. چطوری از اول شروع کنم؟؟بخداگناه دارم..

۹ماه زحمت کشیدم استرس و اضطراب و سختی کشیدم خداخودش شاهد بود.. 

شاهد بود ک چقدر سختی ب جون خریدم 

شاهدبود ک چقدر نیاز دارم بهش..

چرا قبول نشدم ؟مصاحبه رد شدم..

چطوری ازاول شروع کنم اخه؟؟؟؟؟

یا رب نظر توبر نگردد
۹ماه تموم خونوجگر خوردم زحمت کشیدم بیخوابی و سختی و فشار عصبی و استرس وخونه داری و بچه داری و در س و ...

الهی عزیزم ، ان شاء الله خدا بهترین مصلحت هارو برات رقم بزنه ، خودتو ناراحت نکن درست می شه ، دنیایی که همش دوروزه ارزش غصه نداره ، همه چی که به اخر نرسیده دفعه بعدی قوی تر شرکت می کنی و قبول می شی 💐💐

حتما خیری بوده 

خیرش تو این بود ک امتیاز بومی رو برداشتن ک یکی دیگه بیادجای من.

فکرنمیکردم ی روز خدا پشتمو خالی کنه.

آدمهادل آدموبشکنن بهترتا اینکه خدا پشت تو خالی کنه.

اخه ب کی بگم ک من حتی چله زیارت عاشورا ب روش ایت اله حق شناس برداشته بودم اخه گفتن رد خور نداره برا یه چله ۵ماه درگیر بودم فک کن چقدرسخته همراه درس خوندن ..

سخته خدا نا امیدت کنه 

یا رب نظر توبر نگردد
بخدا خیلی سختمه .. چطوری از اول شروع کنم؟؟بخداگناه دارم.. ۹ماه زحمت کشیدم استرس و اضطراب و سختی کشی ...

عزیزم می‌دونم هیچ حرفی ارومت نمیکنه ولی یه چی بهت میگم همین خونه که الان توش هستم اقاهه یه داداش داشت دکتراش گرفت توی یه شهری دیگه پذیرفته شد واسه یه کار خوب پدرش وبرادرش رفتن باهاش که به اصلاح خونه واینا واسه ش ردیف کنن تصادف کردن همون بنده خدا فوت شدن الان هفت ساله مادرش سیاه پوشه توی کوچه مون هستن گااهی اوقات حقیقتی به ظاهر به ضرر مون شاید باشه اما انشاالله خیری درونش نهفته امیدتون بخدا همیشه موفق شدن خیر نیست 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
الهی عزیزم ، ان شاء الله خدا بهترین مصلحت هارو برات رقم بزنه ، خودتو ناراحت نکن درست می شه ، دنیایی ...

چقدر تحقیرشدم چقدر سختی کشیدم شبانه روز استرس و حجم درسهای سنگین بخدا این حقم نبود.. دل دشمنام شادشه

یا رب نظر توبر نگردد
چقدر تحقیرشدم چقدر سختی کشیدم شبانه روز استرس و حجم درسهای سنگین بخدا این حقم نبود.. دل دشمنام شادشه

وای کم ناشکری کن ععععععععع😤😤😤

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
خیرش تو این بود ک امتیاز بومی رو برداشتن ک یکی دیگه بیادجای من. فکرنمیکردم ی روز خدا پشتمو خالی کنه ...

ما خدایی و داریم که می دونیم تواناست و به همه چیز اگاه ، خدایی که انقدر مهربونه ، خداکه مقصر نیست ، همه ی همه ی سختی هایی که ادم توی این دنیا می کشه برای این که صیقل داده بشه تا اخرش به خدا برسه ، هر اتفاق ناگواری و پلی کن برای رسیدن به خدا ، ناراحتی هیچ دردی و دوا نمی کنه ، شاید اونی که جای شما قبول شده خیلی در مضیقه و گرفتاری بوده ، خدا همه ی بنده هاشو می بینه

2706