2733
2734
عنوان

بارداری😔ولکه بینی

89 بازدید | 14 پست

۵روزمونده ب موعدپریم از خون دادم بتام اول۱۸۰بود۴۸ساعت بعد۲۲۰بود

الان ده روزه لکه بینی دارم همش

شیافم استفاده میکنم اما همچنان لکه بینی ادامه داره یکمم زیادترشده

باوجودشیافم قطع نشده این ینی داره سقط میشه؟؟؟؟

انشالله نمیشه عزیزم. فقط استرس نداشته باش و مثبت فکر کن 

مامان قشنگ... انشاالله نی نی خوشکلت سالمه 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه در حد زیاده احتمالا سقط میشه ولی اگه کمه طبیعیه مال لانه گزینی جنینه

خدایا خونواده‌ی ۳نفرمون رو از همه بلاها حفظ کن...😍مرد رویاهای من با تمام وجود دوستت دارم وتاآخرین نفس کنارت هستم.😚😚..دختر قشنگم الهی تو زندگی بهترینها برات رقم بخوره😀
2728
انشالله نمیشه عزیزم. فقط استرس نداشته باش و مثبت فکر کن  مامان قشنگ... انشاالله نی نی خوشکلت س ...

دیگه استرسامواین چند روز داشتم 

خیلیم خداروصدازدم اما نشد مثل اینکه صلاحم ندونست

دیگه اصلا واسم مهم نیس میخاد سقط شه بشه ب جهنم

تا ۳ ماه لکه بینی کم طبیعیه

من خودم تاالان اصن لکه بینی نداشتم خداروشکر

ولی کار سنگین نکن استراحت کن بیشتر

خدایا خونواده‌ی ۳نفرمون رو از همه بلاها حفظ کن...😍مرد رویاهای من با تمام وجود دوستت دارم وتاآخرین نفس کنارت هستم.😚😚..دختر قشنگم الهی تو زندگی بهترینها برات رقم بخوره😀
2738
ن دیگه ده روزه ازلانه گزینی گزشته دیگه

عزيزم چرا حرف گوش نميدي من تو اون يکي تاپيکتم گفتم بتات رفته بالا لک بيني عادي هست من خاهرم سر بچه اولش خون ريزي وحشتناک نود روز داشت

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
عزيزم چرا حرف گوش نميدي من تو اون يکي تاپيکتم گفتم بتات رفته بالا لک بيني عادي هست من خاهرم سر بچه ا ...

اصلا امیدی ندارم اخه 

حتی امروز قراربود برم بتابازبدم ولی کنسلش کردم دیگه برام مهم نیس

شیافم قط میکنم هرچه باداباد

خسته شدم ازبس لک دیدم ترسیدم دعاکردم زجه زدم اخرشم لکه ها بیشترشد

باشیافم قط نمیشن

2706