2733
2734
عنوان

خاطرات شب عروسی

939 بازدید | 43 پست

سلاممممم. خوبین همه . اول خودم میگم   من عروسیم اول تابستون بود . اول اینکه مادرشوهرم خیلی غرغرووووو بود و بعدشم در طول روز عروسی مخ اقای شوهر رو با زنگهاش میخورد جوری که بهش گفتم اگه مادرت زنگ بزنه دوبار من میدونم با اون  . بعدشم روز عروسی خیلی گرما زده شده بودم تو ارایشگاه و کلا کارا همش هول هولی بود ولی کلا خوب بود تالار هم خوب بود . استرس داشتم خیلی فقط . از همه بدتر اینکه تو تالار خیلی نرقصیدم وآخرای مراسم از فشارجیش زیاد مث عصا قورت داده ها نشسته بودم که اون تقصیر مادر شوهرم بود   زنگ میزد تو ارایشگاه یادم رفت برم دستشویی تابستون هم بود چند لیوان اب خورده بودم دیگه تا خونه مردم خلاصه توصیه میکنم اصلا تو تابستون عروسی نگیرین مث من اذیت نشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما عروسیمون جوربشه. تابستونش اشکال نداره اصلن من به چندچند لیوان اب یه پارچ اب میخورم، از بلاتکلیفی خسته ام. نامزدم  تو این موارد سرده. یواش پیش میره. من دوسدارم زودتر برم سر خونه زندگیم. خدایا چیکار کنم 

2731
ما عروسیمون جوربشه. تابستونش اشکال نداره اصلن من به چندچند لیوان اب یه پارچ اب میخورم، از بلاتکلیفی ...

عزیزم امشب شب ارزوهاس برات بهترینا رو ارزو میکنم

شمام برامن ارامش بخاه 

ممنونم😊😊😊

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
2738
2706