2737
2739
چجوري خودتون رو تقويت ميكنيد؟ 

معجون هفت بذر برای شوهرم درست کردم خرما و موز و حلوا گرم زیاد استفاده کردیم ویتامین ای و سی هر روز استفاده میکردیم شوهرم عرق کاسنی زیاد استفاده کرد فلفل سیاه زیاد استفاده کردیم زنجبیل و دارچین‌ د دمنوش چای کوهی هر روز استفاده کردیم مرغ و لبینیات‌ خیلیخیلی کم استفاده کردیم‌ و .....

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
منم یه دختر دارم و دیوونه ی دخترم ولی همسرم میگفت دومی هرچی شد اگه پسر بود یهو ناشکری نکنی  . چ ...

آره خوردم. موز انبه دارچين فلفل گوشت گوسفند... گوشت گوساله ولبنياتم سه ماهي ميشه گذاشتيم كنار. ديگه به عرق كاسني دسترسي نداشتم اينجا. شما الان دختر و پسر دارين؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خوردم. موز انبه دارچين فلفل گوشت گوسفند... گوشت گوساله ولبنياتم سه ماهي ميشه گذاشتيم كنار. ديگه ...

پس دیگه شما سعی خودتو کردی بقیه ش باشه به مصلحتت

اره من اولیم دختره ۴ و نیم سالشه دومی هم توراهه که افتاده تو سرازیری به دنیا اومدن

معجون هفت بذر برای شوهرم درست کردم خرما و موز و حلوا گرم زیاد استفاده کردیم ویتامین ای و سی هر روز ا ...

آره منم ويتامين اي شوهرم ميخوره خودمم مولتي ويتامين و اسيد فوليك رژيمم مثل شماست فقط به عرق كاسني دسترسي ندارم من

2728
آره منم ويتامين اي شوهرم ميخوره خودمم مولتي ويتامين و اسيد فوليك رژيمم مثل شماست فقط به عرق كاس ...

خدا کنه جفتمون‌ نتیجه بگیریم

شما کجا زندگی میکنی؟ 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
پس دیگه شما سعی خودتو کردی بقیه ش باشه به مصلحتت اره من اولیم دختره ۴ و نیم سالشه دومی هم توراهه که ...

انشالله كه به سلامت بدنيا بياد.  شما چه زماني اقدام كردين؟ يادتون هست چه روزي از تخمك گذاريتون بود؟

همش دست خداست گلم
من بارداری دومم خیلی درگیر کیت و. تست چینی و رژیم بودم
بعد بارداری بچه قلب نداشت و. سقط شد
بارداری سوم. به خدا. سپردم و فقط فقط روز تخمک گذاری اقدام کردم
پسر کوچولوم پیشم خوابیده الان
توکلت به خدا باشه

2738
انشالله كه به سلامت بدنيا بياد.  شما چه زماني اقدام كردين؟ يادتون هست چه روزي از تخمك گذار ...

من واقعیت چون اصلا منتظرش نبود اصلا یادم نمیاد کی اقدام بودم .مسافرتم رفتم و برگشتم و فک میکردم مثل همیشه بخاطر مسافرت عقب جلو افتاده پریودیم. فقط اخرین پریودیم ۴ تیر شروع شد و ۱۰ م تموم شد . 

همش دست خداست گلم من بارداری دومم خیلی درگیر کیت و. تست چینی و رژیم بودم بعد بارداری بچه قلب نداشت و ...

آخه من وقتي ندارم.... ميخوام تا اينجا هستم بدنيا بياد.. از خدا كمك ميخوام. 

آخه من وقتي ندارم.... ميخوام تا اينجا هستم بدنيا بياد.. از خدا كمك ميخوام. 

انشالله هرچی خیر باشه
دست ما نیست که با برنامه ریزی ما پیش بره
اتفاقا من هم برنامه ریزی کرده بودم مثلا تا کلاس اول دخترم تموم. میشه و. خودم موقعیت جسمیم خوبه و. فیزیو رفتم و رژیم لاغری دارم
ولی آخرش نشد که نشد
بعد یه بار سال بعد. همین یه بار اقدام اصلا انتظار نداشتم باردار. شدم چه قدر اوایلش غصه و. استرس داشتم
که تو. مدرسه دخترم به دنیا میادو ....
همش بی خودی بود خواست و اراده خدا خیلی چیزهای بهتری برام رقم زد
پسرم دقیقا اول عید به دنیا اومد بیست روز دخترم تعطیل بود. تا من سر پاشدم خیلی عالی شد. 

2706