2733
2734

ببخشيد كه من هر روز دارم راجبه اين مساله يه تاپيك ميزنم🤭. 

بچه ها من شبي كه كيتم مثبت شد رابطه داشتم. ميدونم تخمك ٢٤ ساعت بعدش آزاد ميشه ولي دقيقا ٢٤ ساعت بعدش با شوهرم دعوام شد. كسي مثل من بوده كه كه وقتي كيتش مثبت شد اقدام كرده باشه و پسر باردار شده باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم. اما دعا میکنم هرچی صلاحه پیش بیاد و برات بهترینا رقم بخوره و آرزوهات برآورده شه 🌹

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2731
2738
من با کیت خیلی پررنگ اقدام کردم و باردار نشدم    

خوب بايد از وقتي منفيه تيت كني اولين باري كه مثبت ميشه رو پيدا كني. ممكنه وقتي خيلي پررنگ شده باشه اواخر زمان تخمك گذاري باشه و زمان زو از دست داده باشي

درسته شيوا. من يه دختر دارم خواستم يه پسرم داشته باشم. توكل بخدا. 

منم یه دختر دارم و دیوونه ی دخترم ولی همسرم میگفت دومی هرچی شد اگه پسر بود یهو ناشکری نکنی  . چون ما واقعا دوتا بچه میخواستیم سپردیمش به خدا . و یهویی بدون امادگی همون دفعات اول باردار شدم . 

برای پسر وقتی فواصل کنار هم بودن همسرا زیاد باشه احتما پسر شدن بیشتره . هر چی مردا قویتر باشن بچه پسر میشه . ودر کنارش باید یه تغذیه خاص داشته باشی . خوردی شمد چیزایی که لازمه برا پسر؟

خوب بايد از وقتي منفيه تيت كني اولين باري كه مثبت ميشه رو پيدا كني. ممكنه وقتي خيلي پررنگ  ...

خوب میگن وفتی پررنگ هست ۲۴ ساعت بعدش تخمک گذاری انجام میشه‌ وقتی کمرنگ بشه یعنی از زمانش گذشته

من از ی روز بعد از پریودی کیت استفاده کردم که روز ۱۵ پررنگ شد از همون شب اقدام کردم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
فک کنم اسپرم بتونه زنده بمونه تا بیست و چهار ساعت

آره خيلي جالبه هر چقدر كه برنامه ريزي ميكني بازم آخرش ميبيني كه دست خداست. من اصلا ماهها با شوهرم حرفمون نشده بود جالبه يدفعه قاطي كردم

درسته شيوا. من يه دختر دارم خواستم يه پسرم داشته باشم. توكل بخدا. 

دوستان سلام.من شب قبل ازاد شدن تخمک اقدام کردم و بعد از اون تا امروز که هجدهم پری مه اقدام نداشتم.احتمال بارداریم هست؟البته سه شب داشتم یازدهم دوازدهم سیزدهم

2706