2733
2734
عنوان

کدبانو های من کمکم میکنید؟ یه چیز مقوی بپزم برا پدر شوهرم‌‌:)

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 86 پست
فرنی گزینه خوبیه ببخشید من نگاهی به پستاتون نکردم که مقدرو به تهیه گوشت نیستین ولی سوپ رو میتونی درس ...

ممنونتم عزیزدلم .. چشم ♡ 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
یا اینکه گوشت کبک یا بلدرچین که الان به وفور توی مرغ فروشی ها هست رو توی فر بزار بپزه با سبزی پلو که ...

ممنونتونم نازنینم ♡ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ممنونم .. همه ی اینا رو دارم تو خونه .. فقط همینا کافیه ؟ میتونم دو قسمتش کنمو یه ذره زعفر ...

نه نه فقط همین ها که گفتم را درست کن.این یه دسره که ما اصفهانی ها درست میکنیم.اصلش همینه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2731
 خیلییی پیشنهاد خوبیه عزیزم .. چشم ♡ 

فدات شم هم مقویه هم رژیمی خدا خیرت بده

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
عزیزم شیر کم چرب بزنی چرا خوبه...و کلا آجیل هم برای قلب مفیده...اگر میخوای که دستور همون فرنی رو بدی ...

آره اره بم بگو عزیزدلم .. مخوام  یه فرنیه خیلی خفن بشه که حض کنن و بم افتخار کنن :) همه وسایلشم دارم تو خونه خواهر .. بم میگی؟

فدات شم هم مقویه هم رژیمی خدا خیرت بده

سلامت باشی نازنینم .. حالا دنباله دستور یه فرنی خیلی خاصم .. ازون خفنای سخت، نگار عزیزکن؛) :)  البته قابلیت اینم دارم که چن تا دستور خفن رو باهم ترکیب کنم ، یکی از بچه هام راهنماییم کرده ولی هنوز اقناع نشدم :)

نه نه فقط همین ها که گفتم را درست کن.این یه دسره که ما اصفهانی ها درست میکنیم.اصلش همینه.

پس زعفرون و کاکاءو اینا نه خواهر ؟ شیره ی خرما یا عسلشو کجا اضافه کنم ؟ 

خلال بادوم و گردو رو کدوم قسمتش اضافه کنم عزیزدلم ؟  ۲ لیوان خوبه یا ۶ لیوانه درستش کنم ؟ میشه نسبت هاشم بم بگی عزیزدلم ؟ 

2738
پای مرغ هم عالیه....فقط حواست باشه پای مرغ خوب و تمیز بگیری...دوستم جدیدا رفته بود پای مرغ گرفته بود ...

چشم حواسمو میدم .. کم کم باید یاد یگیرم یه کدبانوی خوب بشم بدای زندگیم و چیزای خوب بخرم :) :* 

عزیزم فرنی شیر کم چرب نهایت نیود هم مشکی مداره آرد برنج گلاب زعفران دم کرده هل سابیده و دارچین و شگر ...

برام توضیح میدی پرپوس جان ؟ محبت میکنی♡ البته هم شیره خرما دارم هم عسل .. 

پس زعفرون و کاکاءو اینا نه خواهر ؟ شیره ی خرما یا عسلشو کجا اضافه کنم ؟  خلال بادوم و گردو رو ...

ارد برنج:80گرم

شکر:200 گرم 

شیر:یه پاکت

گلاب:یک چهارم لیوان

زعفران دم کشیده:1ق م 

پودر هل:1ق م

عزیزم اصلش اینه.شیرینیش هم بسته به ذائقه طرف داره.به نظرم چیز دیگه ای نریز چون طعم اصلیش از دست میره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
 یکی از بچه ها گفت پای مرغ .. فک کنم قیمتشم مناسب باشه بخوام بخرم .. فقط میترسم طول بکشه واسه چ ...

اره مناسبه تا الان نپختم ولی نهایت بذار داخل زودپز

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
حرفت درسته عزیزدلم ولی چکنم خواهر .. اصلا دلم نمیاد جایی دست خالی برم .. حتی پیش دوستامم میرم دلم می ...

عجب........ خوب پس اگه راحتی درست کن یه چیزی

منم مادر شوهرم عمل قلب باز کرده بود فقط سبزیجات سبز pt شونو بالا پایین میکنه  مواظب باش .بهتره گوشت سفید بخورن تا گوشت قرمز و کم نمک 

ارد برنج:80گرم شکر:200 گرم  شیر:یه پاکت گلاب:یک چهارم لیوان زعفران دم کشیده:1ق م  پود ...

حتما عزیزم .. ممنونتم واقعا .. فقط میتونم شکرشو نصف کنمو بقیه شو عسل بزنم ؟ یا اینکه لا به لای ظرفی که میخوام فرنی رو بذارم عسل رو با قاشق نواری بریزم ؟ 

هل رو باید بکوبم ؟ یا درسته بندازم ؟  

2706