2733
2734
عنوان

شایعه خرافات

8414 بازدید | 12 پست

📢لطفا این پیام رو پخش کنید تا همه مطلع بشن

دوستان گرامی خبری در فضای مجازی پخش شده که محتوایش از این قرار است.👇👇

یک نفر در خواب به خدمت پیامبر اکرم صلی الله علیه و سلم مشرف میشه، پیامبر اکرم صلی الله علیه و سلم میفرماید: داخل قرآن های که در خانه دارید در سوره بقره بگردین چند تار مو پیدا میکنید این تار مو ها رو داخل آب بزارید و اعضای هر خانواده اون آب رو بنوشند از این ویروس و بیماری خطرناک کرونا در امان خواهند ماند.⁉️🤔

🌹🌹

عکسهای زیادی برای ما فرستاده شده که مردم این کار رو انجام داده اند و تار مو را در میان سوره بقره یافته اند ⁉️🤔

💥عزیزان

ما مکلف به پیروی از ظاهر شرع هستیم و چنین خبرهایی شایعه هایی است که پخش خواهند شد .

مردم عزیز باید سعی کنند به ظاهر شریعت و سنت های پیامبر اکرم صلی الله علیه و سلم پایبند باشند که بهترین کار است.

💥ظاهرا در خیلی از صفحات قرآن کریم موهای کوچکی به چشم میخورد ، موهای قالی، موهای دست که قبلاً در ان افتاده، و در سوره های دیگر هم تحقیق کردیم این موها دیده شده، و حتی در کتابهای دیگری هم که خیلی استفاده میشه چنین موهایی هست و در قرآن و کتابهایی که کمتر استفاده میشه شاید این موها مشاهده نشه.

بروید داخل یک قرآنی که هیچ کس از آن استفاده نکرده بگردید خواهید دید مویی در آن نیست .

👈در ضمن چنین شایعه هایی قبلا هم و سالهای گذشته پخش شده است، مسلمان باید کمی بیشتر دقت کند و گول چنین شایعه هایی رو نخورد .

🌐خبری که راجع به آن خواب پخش  شده قابل اعتبار و اجرا نیست❌

👈این خبر دروغ به چند شیوه آمده. اصل گزارش وخبر مضبوط نیست ❌

برخی میگویند زنی آن خواب را دیده بعضی میگویند سرختمی  بوده و.. 

انتشار چنین پیامهایی گناه، و بر علیه مسلمانان تمام خواهد شد.

❇️و چنانچه عرض شد وجود مو در بین  برگهای مصحف تنها خاص یک سوره از قرآن نیست و بلکه هر کتابی استفاده بشه احتمال داره در هنگام مطالعه موهای چشم و ابرو و سر خواننده در میان آن بریزد .

♻️ما همگی ماموریم به ظاهر شرع عمل کنیم نه اینکه خوابهای جعلی و دور از ثبوت شرعی را ملاک و معیار قرار دهیم.

🔅هستند عده ایی فریبکار و مکار که مسلمانان را  ساده لوح و خوش باور میپندارند .

خیال میکنند مسلمانان به هر خوابی یا هر عرافی یا هر دعانویسی عقیده و باور دارند اما زهی خیال باطل !!

لذا باید بیشتر احتیاط کنیم و دچار اشتباه و اشکال  نشویم. 

💥مسلمانان گرامی

👈همانطور که اطلاع دارید در کشورهای غیر اسلامی و بخصوص امروزه کشور چین ، تعداد زیادی از مردم مسلمان میشوند و روی به دین پاک اسلام می آورند ؛ 

دشمنان اسلام که از گسترش دین هراسانند بیکار ننشسته  و با طمع اینکه یک مسلمان رو گمراه کنند دست به هر نیرنگی میزنند.

⚠️خبری که در فضای مجازی پخش شده است ، خبری فریبکارانه و دروغی بیش نیست ، که شاید یک کانال خبری بخاطر جذب مخاطب ، یک نفر بخاطر مشهور شدن، عده ای بخاطر مسخره به مردم، عده ای بخاطر دشمنی با دین و وووو این شایعه دروغین را منتشر کرده اند .

🌐هر امکانی وجود داره

🌈ما پیرو شریعت اسلام هستیم

چنین چیزهایی وقتی بر مبنای شریعت نباشه به هیچ وجه قبول نمیکنیم.

💥عزیزانم بیایید مسلمانانه و عاقلانه با بیماری کرونا برخورد کنیم .

بیایید به جای گوش دادن به این شایعه های بی اساس به سنتهای حضرت رسولﷺ و دعاهای  منقول و ماثور و خواندن قنوت نازله و خواندن  معوذتین در صبح و شام و شستن  دست وصورت  قبل و بعد از غذا خوردن و دیگر سنتهای حضرتﷺ روی آوریم.

دعای خیر از خداوند بخواهیم که ما و دیگر مسلمانان را از این ویروس خطرناک در امان بدارد . 

🔹️ با رعایت نکات بهداشتی و رعایت اصول دینی و اخلاقی و پیروی از سنت های پیامبر عزیزمان حضرت رسول الله صلی الله علیه و سلم خود و خانواده خود رو از این بیماری مصون نماییم.

✳️کار خدا پر از حکمت ومصلحت است.

شاید همین بیماری باعث شود که مردم زیادتر و بهتر به دستورات  شرع انور روی آورده و توصیه های  قرآنی و شرعی را به نحو احسن و اکمل ، پیاده و اعمال کنند.

سعادت و سلامتی تنها در عمل به شرع است.

🤲همه بیاییم توبه کنیم و بر اعمال خودمان مروری کنیم و دست از جرم و جنایت و خیانت برداریم  .

فریب کاری و دروغ و اختلاس و تخریب و توهین و افساد واضلال را در برنامه ی کاریمان حذف کنیم⛔️

✅خودمان را به اخلاق نیکو و به صداقت و صلابت و پاکی در زبان و لباس و رفتار و کردار و گفتار و عقیده بیاراییم.

سلامتی ما در تبعیت از فقهای دین است.💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط اون مردمی که مو رو ریختن تو آب و نوشیدن🤢🤢 یه لحظه فکر نکردن قبل این کار

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

نشنیده بودم. مرسی از اطلاع رسانی 

روز خوبی رو برات آرزو میکنم با کلی خبرهای قشنگ

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2738

ی دختره اینجا تاپیک زد گفت با دوستام انجام دادیم راسته و فلان 🤣🤣🤣🤣🤣

من گفتم لابد دیوونس 

نگو داستانش این بوده

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒