2703
2553
عنوان

بی ادبی ترین حرکتی که از یه خانوم دیدی چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 51 پست

همکارم رو میزنه به بقیه که بهم میوه بدین یا اگه یکی داره خوراکی میخوره زل میزنه دستش و نگاه میکنه و همینکه اگه دوتا اقا دارن حرف میزنن حالا چه با منظوریا بی منظور چیی بگن اون از تو حرفاشون چیزای جنسی در میاره و به روشون میاره و ادعاش این هست که تو این زمینه ها خیلی تیز 

خانومایی که یکریز حرف میزنن یا تو کار بقیه سرک میکشن یا خانومایی که تو جمع سرشوهرشون داد میزنن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم زنای شکمو‌رو درک نمیکنم!  اما فکر کنم دست خودسون نیست!

بالاخره یه درصد ک میتونن کنترل کنن؟من اگه جایی از گرسنگی بمیرم ولی بهم بگن مثلا میوه میخوری یا چایی بریزم؟میگم ن ممنون یبار سره این حرکت فشارم افتاد غش کردم خخخ

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
2456

تو جمع یا کلا،  از دوتا کلمه ممنونم و لطفا استفاده نمیکنن!!! 

مثلا در رو ببند ! خو پررو مگه طرف نوکرتع؟؟؟ بگو لطفا در رو ببند !!! البته اینا تربیته بنده خدا چه کنه بی تربیت بزرگ شده 

همکارم رو میزنه به بقیه که بهم میوه بدین یا اگه یکی داره خوراکی میخوره زل میزنه دستش و نگاه میکنه و ...

پولا خودشو چیکا میکنه ؟؟بره میوه بخره 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
همکارم رو میزنه به بقیه که بهم میوه بدین یا اگه یکی داره خوراکی میخوره زل میزنه دستش و نگاه میکنه و ...

وااای منم بدم میاد از اونایی که فک میکنن خیییلی تیزن تا یکی حرف میزنه زرتی میچسبوننش به مسائل جنسی.

2714

ادای لات و لوت ها و مردای بددهن رو درمیارن و فحش‎های رکیک میدن و وجاهت و خانومیِ خودشون رو میبرن زیر سوال 

سیگار کشیدن کلا کار درستی نیست اما از طرف یه خانم خیلی بدتره و نمیتونم هضمش کنم

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
تو جمع یا کلا،  از دوتا کلمه ممنونم و لطفا استفاده نمیکنن!!!  مثلا در رو ببند ! خو پررو م ...

یه خانمه اومده بود خونمون! بعد جلوش هرچی میگرفتم برنیداشت اگه هم بر نمیداشت میگفت نمیخوام

منم دفعه بعد تو ذهنم میگفتم چرا نمیگه ممنونم! جلوش گرفتم گفت نمیخوام منم اومدم نهارف کنم بهو گفتم خوب ممنونم😂 ابروش رفت

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

پدرشوهر سابقم با زنش جلو صد نفر آدم میرفتن بغل هم میخوابیدن یا زنش جلو هرآدمی تق پوق شوهرشو بوس میکرد جلوی ماها میرفتن حموم یا زنش شورتشو جلو ما برا شوهرش عوض میکرو خو اوسکول فکر کردی فقط تو شوهر داری؟؟

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
چرا همه چیو جنسیتی میکنین تمام این رفتارا از یه آقا هم سر بزنه پسندیده نیست  پس نگین زنا  ...

زن باید از پرد مودب تر باشه چون شان و منزلت زن به نظر من بالاتر از مرده

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2706