2737
2739
عنوان

اونایی که تو رابطه دوستی ان بیان گپ بزنیم و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 74 پست
همون دیدن شما همون صدای شما  همون حرف زدنتون واسه اون یه لذت جنسیه خیلی خوبه.     . ع ...

خودمم از سرد و گرم شدن رابطمون خیلی دلخورم و اذیت میشم ولی خب اون هم دست بردار نیست و بهم میگه بهم علاقه داره

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
یه روانشناس خارجی میگه بعد ۶ ماه حقتونه تکلیفتون تو دوستی مشخص بشه باید بپرسین میخواد با شما ازدواج ...

خب اون میگه برا ازدواج میخواد

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
٤ سال زمان زيادي نيست به نظرت؟ اون آقا به شما جدي فكر نميكنه. بكش كنار. 

اخه دوسال اول فقط درحد چت بود بدون علاقه حتی همو ندیدیم    الان از پارسال رابطمون عادی شده و پارسال کلا یه بار همو دیدیم از نزدیک الان امسال دیدار داشتیم چند مرتبه

خودمم از سرد و گرم شدن رابطمون خیلی دلخورم و اذیت میشم ولی خب اون هم دست بردار نیست و بهم میگه بهم ع ...

یبار بهش بگو اگه میخوادت بیاد خواستگاری حقته بهش بگی خودتو علاف نکن بیاد دوستت داره نیاد زودتر تکلیفت مشخص میشه

مردا حرف زیاد میزنن باید یه قدم برداره همش که نمیشه از دور باشه تازه نامزدی هم ادم به شناخت کامل نمی ...

اخه مشکل درس خوندن منه من درسم امسال تموم میشه خودمم خیلی فکرش و میکنم میگم که اگه امسال نیاد دیگه تموم چون اون میگه داری درس میخونی

یبار بهش بگو اگه میخوادت بیاد خواستگاری حقته بهش بگی خودتو علاف نکن بیاد دوستت داره نیاد زودتر تکلیف ...

اخه من امسال کنکور دارم اونم واسه همین بهممیگه فعلا تا درست و بخونی

2738

بخاطر کنکورم زیاد خودمو درگیرش نمیکنم و وقتم و تلف نمیکنم چون خودمم میترسم یهو تموم بشه و من سرم بی کلاه بمونه واسه همین تلاش میکنم قبول بشم چه اون باشه چه اون نباشه

خودمم از سرد و گرم شدن رابطمون خیلی دلخورم و اذیت میشم ولی خب اون هم دست بردار نیست و بهم میگه بهم ع ...

عزیزم یا خودت  با قاطعیت تکلیفتو باهاش روشن کن که اینطوری کمتر اذیت  میشی  یا  می ذاری اون بعدا هر وقت دلش بخواهد تکلیفتو روشن  کنه  و کات کنه  که اون ضربه اش سنگینتره. 

الان  شما احساسی وابسته ای و اون داره  شمارو   مثل عروسک خیمه شب بازی  میچرخونه   در حالی که  احساسی درگیر نیست.  

میدونم حرفای ما واست  سنگینه   ولی واقعیت داره.  

زودتر به دادت خودت برس    راهش این نیست.

عزیزم یا خودت  با قاطعیت تکلیفتو باهاش روشن کن که اینطوری کمتر اذیت  میشی  یا  م ...

اره خودمم حس میکنم قضیه براش احساسی نیست و وابستگی نداره ولی من دارم بخاطر همین خودمم نگرانم

عزیزم یا خودت  با قاطعیت تکلیفتو باهاش روشن کن که اینطوری کمتر اذیت  میشی  یا  م ...

خیلی ها رو میبینم حتی بعد سال ها نامزد میکنن

2706