2726
تب هم داری؟؟ اخه همشون تب دارند دور از جون اینا ک کرونا دارند اگه تب نداری احتمالش خییلی ضعیفه

دمای بدنم تو بارداری 35ونیم نهایتا 36بود. الان 37. تو علایم ک   ر ونا انگار دمای بدن خیلی بالا نمیره برعکس انفولانزا که بالای 38میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا تب علایم اولیه هست بعد سرفه و کم کم تنگی نفس

واقعا ؟ اخه خیلی لبم خشک میشه تو سایت بچه ها میگفتن خشکی گلو هست علایم اولیش

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2728
واقعا ؟ اخه خیلی لبم خشک میشه تو سایت بچه ها میگفتن خشکی گلو هست علایم اولیش

نه تب بعدش سرفه 

خشکی گلو منم دارم دیشب از بس عطسه و سرفه کردم خسته شدم

خودم میدونم مال حساسیتم هست

نه تب بعدش سرفه  خشکی گلو منم دارم دیشب از بس عطسه و سرفه کردم خسته شدم خودم میدونم مال حساسی ...

خدا خیرت بده تنت سلامت 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
الانم جواب میدن. میان تو خونه یا میبرن بیمارستان؟اینکه تا حالا نرفتم بیمارستان از ترس این بوده که تا ...

میان میبرن ازت آزمایشات میگیرن تا جواب منفی نباشه ول ات نمیکنن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است