1676
1605

حدود 4روزه خشکی گلو و گلو درد داشتم.راه تنفسی م کلا درد میکرد. گاهی سردردم داشتم. از دیشب سرم انگار باد کرد و بینی م یکم میگیره یکم ابریزش دارم. دمای بدنم همیشه تو بارداری 35ونیم بود الان 37.  الان میترسم. راستش برای خودم نمیترسم برای بچه سه ساله م و شوهرم که ریه ش مشکل داره میترسم. 

زنگ بزن ۱۹۰ بگو مشکوک به کرونا هستم  راهنماییت میکنن

الانم جواب میدن. میان تو خونه یا میبرن بیمارستان؟اینکه تا حالا نرفتم بیمارستان از ترس این بوده که تازه برم اونجا مریض بشم

ز‌نگ‌بزن اورژانس گلم

بیمارستان خورشید تست میکنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل از اینکه بتوانی کاری را انجام دهی باید ابتدا انتظار انجام دادنش را از خودت داشته باشی.(مایکل جردن)       وزن اولیه۸۸😞      وزن فعلی ۶۱💪  هدف اول ۵۹              قد ۱۶۷

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نگران نباش  اینا علایم سرما خوردگی عادی هست تنگی نفس نداری نرو مراکز درمانی .

درمان کن خونگی دارو 

صدقه بده دعا کن نگرانی را از خودت دور کن

اگه کسی خواست بره مراکز درمانی با ماسک و دستکش بره بخاطر تردد بیماران

1668
نگران نباش  اینا علایم سرما خوردگی عادی هست تنگی نفس نداری نرو مراکز درمانی . درمان کن خونگی د ...

بخاطر اینکه از گلو درد شروع شد راستش شک کردم. و تبی که نه بالا میره نه پایین و عادی میشه. 

منم از سر شبه گلوم میخاره و خشک میشه جوری ک لبمم خشکه  اینا میتونه علامت باشه ؟

نه بابا تب علایم اولیه هست بعد سرفه و کم کم تنگی نفس

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا تب علایم اولیه هست بعد سرفه و کم کم تنگی نفس

عطسه جزوش نیس:؟

سرشب دوتا عطسه کردم الان انقدر تلقین کردم ب خودم و انگار قفسه سینم درد میکنه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی چی درد داره..اینکه خدا یکیو که میدونه سر قولش نمیمونه و چله و ختمشو کامل نمیکنه سریع حاجت میده ، یکی که برای یدونه حاجت چله برداشته رو ده تاااا حاجتشو میده ،،، اما ب یکی هم مث من که یکسال شبانه روز خدا خدا کردم دست خالی گذاشته :) 💔 گفتن امام علی پشت یتیم هاست...علی جان منم یتیمم 😔بی پشتوانه ام... میخوای دست من یتیمو رد کنی...باشه! ولی دیگه اگه بخاطر ناامیدی گمراه شدم و سردرگم موندم نگید بنده خوبی نبودما😔عاطفه همینقد زورش بود... چهارده معصوم نازنین... طفلای امام حسینم..زینب جان..یا عباس 💔 از همتون خواستم..همتون ردم کردید..همتون منو مثل آدمای مهم زندگیم ک بهشون نیاز دارم و نیستن ، تنها گذاشتین😔  (حاجتمو میخام😔)رایگان نماز شب اول قبر میخونم نام مرحوم/مرحومه نام پدرشون رو در تاپیک مربوطه بگید ( دوستان توجه کنید نماز شب اول قبر یا همون لیله الدفن نمازیه که واسه کسی خونده که مثلا امروز دفن شده و امشب شب اولیه که تو قبره ) اگه میشه برای حاجتم ایت الکرسی و صلوات بفرستید ممنونم
تب هم داری؟؟ اخه همشون تب دارند دور از جون اینا ک کرونا دارند اگه تب نداری احتمالش خییلی ضعیفه

دمای بدنم تو بارداری 35ونیم نهایتا 36بود. الان 37. تو علایم ک   ر ونا انگار دمای بدن خیلی بالا نمیره برعکس انفولانزا که بالای 38میره

دمای بدنم تو بارداری 35ونیم نهایتا 36بود. الان 37. تو علایم ک   ر ونا انگار دمای بدن خیلی بالا ...

بازم میخوای برو دکتر چکاپ شی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا ؟ اخه خیلی لبم خشک میشه تو سایت بچه ها میگفتن خشکی گلو هست علایم اولیش

نه تب بعدش سرفه 

خشکی گلو منم دارم دیشب از بس عطسه و سرفه کردم خسته شدم

خودم میدونم مال حساسیتم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651