2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امار دقیق دوهفته دیگه میاد بنظرم تاهروقت رعایت کنیم وگرنه تاپاییز هم ادامه داره

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2720
2714

خدایا قسمت میدیم به بزرگی و عظمتت هرچه زود این بیماری رو از بین جامعه و دنیا ریشه کن

مردم به حد کافی سختی کشیدن😔😔😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بنظرم تا اردیبهشت خرداد ک هوا گرم تر بشه بعید میدونم فروردین عید دیدنی ودیدوبازدید باشه همه چی تعطیل 

اما خب یه عده ب حریم هم احترام نمیذارن مدارسم ک تعطیل کردن دائم میخوان برن اینور اونور بچرخن ومسافرت برنو خونه همو دوره کنن هرکی زنگ زده بیام خونتون گفتم نیا ب همین راحتی والا ادم فهمم داشته باشه خوبه

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3972611/کرونا

به من که هیچ درسی نداد

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2706