1711
1707

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

خدایا قسمت میدیم به بزرگی و عظمتت هرچه زود این بیماری رو از بین جامعه و دنیا ریشه کن

مردم به حد کافی سختی کشیدن😔😔😔

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹
1716

بنظرم تا اردیبهشت خرداد ک هوا گرم تر بشه بعید میدونم فروردین عید دیدنی ودیدوبازدید باشه همه چی تعطیل 

اما خب یه عده ب حریم هم احترام نمیذارن مدارسم ک تعطیل کردن دائم میخوان برن اینور اونور بچرخن ومسافرت برنو خونه همو دوره کنن هرکی زنگ زده بیام خونتون گفتم نیا ب همین راحتی والا ادم فهمم داشته باشه خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

😭بنظرم حالا حالا ها باشه عین ی سرماخوردگی ک هر از گاهی یکی میگیره

ولی از چشم مردم بیافتاده😂دیگه برامون مهم نباشه و بهش فکر نکنیم و برگردیم ب روال عادی زندگیمون

وقتی فهمیدم تو نی نی سایتم تنهام ک    تاپیکه عکس و جنجالی بود همه دوستاشونو تگ کردن ولی کسی منو تگ نکرد   تاپیک ایی بود ک گفته بود دوستانونو تگ کنید زیاد شیم هرکس چندنفرو تگ کرده ولی کسی منو تگ نکرده بود   من علاوه بر دنیای واقعی تو مجازی ام تنهام     اصلن باهمتون قهرم☹👶 
1436

سال ۹۸ اسفندش سخت میگذره 

۹۹ هم با بیماری وموج جدیدی از گرونیا شروع میشه 

خدایا ب کدامین گناه افتادیم تو این مملکت خراب شده والا بقول یه دوستی ک میگفت :من نمیدونم کی مردم ک منو اوردن جهنم کده ایران

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
سال ۹۸ اسفندش سخت میگذره  ۹۹ هم با بیماری وموج جدیدی از گرونیا شروع میشه  خدایا ب کدامین ...

ببخشین بیماری ازچین اومده چراتوهین به مملکت میکنی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
1712