2737
2734
عنوان

بیایید بگیم‌برای سال جدید

319 بازدید | 33 پست

بچه ها سلام بیایید بگید چه هدف هایی برای سال جدید داریم ؟ 

خودم می خوام ۱) گواهینامه رانندگی بگیرم ۲) ۱۰ تا کتاب در رابطه با رشتم بخونم  می خوام سوادم را بیشتر کنم ۳) ورزش را حتما بکنم ۴) نی نی دار بشم 

۵) کار پیدا کنم ۶ ) پول جمع کنم ۷) خودم را دوست داشته باشم ۸) به موقع بخوابم ۹) صبح ها زودتر پاشم ۱۰) به خودم احترام بگذارم و آنطور که دوست دارم دیگران با من رفتار کنند خودم با خودم رفتار کنم ۹) خانه بخریم  

فعلا همین ها تا برای رسیدن بهشون دوباره هدف سازی کنم .

شما چی کار می خواهید بکنید 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دعا کنم زودتر بمیرم برم شمع تولدم رو روی قبرم روشن کنن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2728
2738

خوبه چقدر کار داری پس. امیدوارم انگیزه ت همینقدر بالا بمونه تا آخرش.

من امسال باردارشدم و تقریبا یکی دوتا کار کوچیک کردم ،کار خاصی نشد. سال دیگه هم امیدی ندارم وقت بشه

حرف حساب رو باید گوش کرد ، حالا هر کسی که گفته باشه!  
2706