2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند شب پیش چای سبز خورده بودم  بدتر از این حالت بودم  ☹🙁

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
2456
2714

دارم فکر میکنم با حال بد چطور تاپیک زدی😐

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
چای سبز فشارو میاره پایین 

اره خیلی حس بد بود نمیدونم چطوری هرشب میخورن بعضیا😕

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

فک کن ببین چیزی نخوردی اینجور بشی قبلش ترشس چای سبز و...کم خونی هم همین علائم داره یل شاید نزدیک پریودیته،من پریشب اینجور شدم حالت تهوع سرگیجه و سردرد البته،یکم نوشابه سیاه خوردم و پماد ویکس زدم ب پیشونیم سرمو بستم یکس دو ساعت بعد خوب شدم

خدایا شکرت🙂❤
فک کن ببین چیزی نخوردی اینجور بشی قبلش ترشس چای سبز و...کم خونی هم همین علائم داره یل شاید نزدیک پری ...

ما دیشب شام دیر خوردین ساعت ۱۲ تهچین 

ب نظرت ب خاطر اونه؟

اره خیلی حس بد بود نمیدونم چطوری هرشب میخورن بعضیا😕

روزی یکبار بخوری مشکلی نداره منم قبلا اینجور بودم چون کم خونی دارم،الان چاس سبز با طعم هل استفاده میکنم اما ی روز در میون

خدایا شکرت🙂❤
ما دیشب شام دیر خوردین ساعت ۱۲ تهچین  ب نظرت ب خاطر اونه؟

احتمال غذا سر دلت مونده و هضم نشده،منم گاهی همینجورم،قبلا لیموترش یا چای لیمو عمانی میخوردم الان ی دو قولوپ نوشابه سیاه زود صاف میکنه

خدایا شکرت🙂❤
2706