2726

من یدونه سونو وزن جنین تو هفته ۲۴ دکتر برام نوشت همون بود دیگه ننوشته چیزی گفته ۲۷ اسفند برم پیشش ویزیت تا اونوقتم ۳۰ هفتم تموم شده بنظرتون نباید تو ۲۸ هفته سونو وزن مینوشت همش نگران بچمم اخه بعد ۲۷ هم میخوره ب تعطیلات سونوگرافی باز میشه بنظرتون بعید میدونم ۱۳ روز عید دکتری باشه اصلا 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخاطر کم شدن آب دور جنینم هر هفته میرم بابد کنترل بشه

منم بخاطر اب دورش و وزن گیریش و رشدش نگرانم اخه باید یه چک میشدم توماه ۷ حدودا دو هفته پیشم دفع پروتئنم لب مرز بود الان خیلی نگرانم تا ۲۷ باید بشینم دست رو دست میترسم استرس دارم اینجا زیاد شنیدم از بچه ها ک دفع پروتئین از ادرار باعث کموزنی بچه و زود اومدنش میشه چرا دکترم زده ب بیخیالی اخه

2728
من بخاطر کم شدن آب دور جنینم هر هفته میرم بابد کنترل بشه

دقیقا از چه زمانی ابدورش کم شد ومتوجه شدید دلیلش چی بود بهتون نگفتن

دقیقا از چه زمانی ابدورش کم شد ومتوجه شدید دلیلش چی بود بهتون نگفتن

نه دلیلشو نفهمیدیم حتی ترشح هم نداشتم فقط هفته ای دوبار سرم رینگر میزنم و چکاپ میشم الان آب دور بچم لب مرزه ۸ هست

خدایا مرسی
معمولا دکترا برای شرایط خاص هر هفته سونو مینویسن

شرایطم نمیدونم خاص رود یا نه ولی بعد کلی ازمایش ادرار و گرفتن فشارم منو فرستادن خونه وبستری نکردن باز خب چون دفع پروتئن ادراریم لب مرز بود نگرانم

نه دلیلشو نفهمیدیم حتی ترشح هم نداشتم فقط هفته ای دوبار سرم رینگر میزنم و چکاپ میشم الان آب دور بچم ...

جسارتا تو چند هفته اب دورش ۸ هست ک میگید لب مرزه 

مگه نرمالش چقدره

از هفته ۲۸ آب دورش کم میشد عزیزم

عه من فکر کردم ب خوردن مایعات کم ربط داره ولی ظاهرا اینطور نیست خود ب خود اینطور میشه اخه یکی میگفت بچه اگر مادر رژیم بگیره و گرسنگی ب خودش بده اب دورشو میخوره وکم میشه و اگر مصرف مایعات مادر هم کم باشه اوضاع رو بدتر میکنه دیگه نمیدونم حرفش صحت داره یا نه

عه من فکر کردم ب خوردن مایعات کم ربط داره ولی ظاهرا اینطور نیست خود ب خود اینطور میشه اخه یکی میگفت ...

نه اتفاقا من همه چی میخوردم مایعاتمم کم نبود نمیدونم علتش چیه

خدایا مرسی
نه اتفاقا من همه چی میخوردم مایعاتمم کم نبود نمیدونم علتش چیه

مرسی گلم از وقتی ک گذاشتی وتوضیح دادی 

2706