2733
2734
عنوان

صلوات برای ازبین رفتن ویروس

224 بازدید | 21 پست

خدایا خودت کمک کن 

خواهشاتاجایی ممکنه فقط برای کارهای خیلی ضروری بیرون بریم 

امسال بااین ویروس عیدی درکارنخواهدبود خریدومهمونی و....به خاطرجان خودمون خانواده هامون وبچه هامون تعطیل تعطیل تعطیل

بیابید خودمان به یاری خودمان برویم.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اخه تا‌کی میتونیم بشینیم تو خونه اکثر مردا مجبورن برن سرکار زندگی رو نمیشه تعطیل کرد که ۱۰ تا هم من فرستادم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
اره .چطور

نميدونم اصلا بهش فكر نكردم كه اينو بگم بنظرم خوبه مامانم بگه علائم دارم رفتيم تست داديم منتظريم نتيجش رو بگن مثلا،حالا اينكه مامانم قبول كنه اينا رو بگه خودش يه پروسس

بزرگش نکنید بابا فقط رعایت فرستادم صلوات تو نماز حاجت پنجشنبه امروز دعاکنید

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
مهمون خواست بلند شه بياد شماها چيكار مى كنيد؟ما اصلا نميتونيم بگيم نياين شماها چه راهى دارين كه بدون ...

ماکه گفتیم فعلا نباید رفت وآمدباشه 

حتی خونه ی مادروپدرها 

تلفنی ازحال هم باخبرمیشیم 

بگین به خاطرسلامت شماومابهتره دیدوبازدیدها بمونه برای مدتی بعد

اخه تا‌کی میتونیم بشینیم تو خونه اکثر مردا مجبورن برن سرکار زندگی رو نمیشه تعطیل کرد که ۱۰ تا هم من ...

عزیزم اگرهمه مراعات کنند دوسه هفته ای ریشه کن خواهدشد 

اما توبعضی شهرها مردم به خریدعیدن و....

اینطوری بگیرن بیشترمردم مبتلامیشن وتعدادفوتیها بالامیره 

من خودم این چندروز بچه هامونذاشتم تا دم درحیاط برن خودمم صبح سرکارم عصربیرون نمیرم 

2706