2733
2734

همش بم میگن ازدواج کن خواستگار رد نکن نمونی رو دستمون

زندگیتو سر و سامون بده زندگیتو جمع کن جهازتو جمع کن برو سر زندگیت 

نمیدونم چی میخواد از جونم

میگ نمون رو سرمون توام با ی مرد خوب ازدواج کن برو سر زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مورد خوبی باشه چرا که نه

اما فقط برای روسرشون نموندن تن به هر ازدواجی نده 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2731
يه گوشت در باشه اون يكى دروازه 

بم میگن برو 

نک دوسم نداشته باشن 

وضعیتمو دوس ندارن 

میگن برو با ی مرد خیلی خوب ازدواج کن زندگیتو بکن نمون همین جور خونه خراب

خدا اگ خدایی باشه ایندفعه نامردی نمیکنه شوهر خوبی میندازه سهمم

ان شاء الله عزیزم 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
آخه پدر و مادر تا کی هستن؟ دوست دارن خوشبختیتو ببینن  نگران تنهایی ت هستن نه اینکه رو دستشون ب ...

اره شاید بخاطر این اذیتن 

خیلی اذیتشون کردم موقع جدایی 

بابام وقتی میبینه خواستگار نیست میگ ببین چ دخترمو بدبخت کردم 

وقتی خواستگار میاد یکم امیدوار میشه ک ن بابا 

ولی کو خواستگار خوب 

2738

کشور ما اینه یا بسوزولسازیابعدازطلاق جدا زندگی کن چون اونقدرکه بعداز طلاق خانوادها ازارمیدن قبلش نداشتی..من مادرم جداشده کاملادرکت میکنم.وبااینکارا یکارمیکنن برای خلاصی ازدستشون بازرسی از راه اومد ازدواج کنی حرفی که خانواده آدم واس آدم درمياره صدتاغریبه نمياره..نمیگم همه خانوادهاامااکثرااینطورین 98درصد...یابروکارکن خونه مستقل اجاره کن.یمدت خانوادت قطع رابطه میکنن ميگن ابروشونوبردی اما آشتی میکنین باز.حداقل راحتی یه مردگنددیگ توزندگیت نیست..بعداز طلاق بایداماده هر توهینی هرسرباریی وهراینده ی نچندان خوبیم باشی.کشورما اینه..ولی اگه خواستگار واقعاخوب داری برو

اگه خودت دوس داری ازدواج کنی پس بشین ی ادم خوب از بین خواستگارات انتخاب کن،البته عجله هم نکن بخاطر حرف بقیه،یکی از همسایه ما دختره۲۰سالش دوبار جدا شده از بس این خونواده ها فشار میارن زود ازدواج کنن،الان جدا شده برخلاف دفعه قبل سرکار،باشگا و کلی چیزای دیگه...انشاله اونم عاقبت بخیر بشه

خدایا شکرت🙂❤

دختر خوب همه پدر و مادرها بچه هاشونو دوست دارن ولی اونا بقول یکی از دوستان تا کی زنده هستن تا ابد ک نیستن دوست دارن خوشبختی تو را هم ببینن تا شکستی ک تو زندگیت داشتی را جبران کنی وخیالشون راحت باشه ک خوشبختی..

2706