2726
عنوان

یه پاسخ مناسب واسه فوضولا تو عید دیدنی

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 49 پست
اگه ممکنه با همسرتون منطقی و اروم صحبت کنید که به هیچ وجه عید دیدنی نرین   اصلا خوب نیست مهمون ...

من راه دورم زنگ زدم به مادرم عذر خواهی کردم با این که شش ماهه ندیدمش ولی همسرم متاسفانه بی خیال نمیشه...چند بار گفتم عزیزم به نظرم شاید بهتر باشه رفت و آمد و با مامان اینا محدود کنیم... خیلی تند و عصبی جواب داد که من نمیتونم خانوادم و نبینم...متاسفانه خودخواهیش روم خیلی اثر بدی گذاشت که فکر کنم تا سالها فراموشم نشه

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
من راه دورم زنگ زدم به مادرم عذر خواهی کردم با این که شش ماهه ندیدمش ولی همسرم متاسفانه بی خیال نمیش ...

😞😞😞

پس شما ماسک بزن که بقیه بفهمن نباید دست و روبوسی باشه 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میتونی چون بعضیا واقعا خیلی احساس راحتی میکنن،اصلا براخودشونم بد نمیدونن که کسی همچین کاری کنه ...

آها پس توی خلوت بگم... 

راستش از بی توجهیش نیست که میگه از بدجنسیشه... کلا می خواد ثابت کنه که من ضعف دارم....بارها مادرشوهرم و علیه من تحریک کرده ...

حالا باید روی خودم کار کنم که جرات کنم بهش بگم...

😞😞😞 پس شما ماسک بزن که بقیه بفهمن نباید دست و روبوسی باشه 

.

فکر خوبیه...نظرت درباره برخورد یه کم سرد چیه؟ و دورتر نشستن؟ 

2728
 . فکر خوبیه...نظرت درباره برخورد یه کم سرد چیه؟ و دورتر نشستن؟ 

نمیدونم   

کلا که نباید  نزدیک هم شد زیادی 

ولی خب هر کس روی یه مبل و صندلی بشینه اشکالی نداره 

ولی اگه رفتارتون( بد) باشه ناراحت میشن 

اما اگه بهداشت رو رعایت کنین عیبی نداره یعنی 

فقط سعی کنید  دست ندین  و روبوسی نکنین 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
نمیدونم    کلا که نباید  نزدیک هم شد زیادی  ولی خب هر کس روی یه مبل و صندلی بش ...

مرسی دوسی... آره فک کنم نرمال رفتار کنم منطقی تره... 

مرسی دوسی... آره فک کنم نرمال رفتار کنم منطقی تره... 

خواهش میکنم 🌸🌹

آها پس توی خلوت بگم...  راستش از بی توجهیش نیست که میگه از بدجنسیشه... کلا می خواد ثابت کنه که ...

ععععهههه؟فک کردم از رو ندونستنه

خدانصیب گرگ بیابون نکنه

بازم بنظرم تو اولین فرصت بهش بگین فلانی کارت خیلی بده

بزارین بدونه کارش چقدر اذیت میکنه شمارو

اگه ندونه و ری اکشن ندین اون مدام مسائل دیگه رو میکشه جلو

بچه نشد گواهی نامه،اون نشد...

دختر خالم یه برادرشوهر داشت مدام فضولی میکرد

چرا بچه نمیاری و چرا میری سرکار چرا با مترو میری با ماشین برو!!!!

اینم یبار کشیدش کنار گفت فلانی با حرفات خیلی اذیتم میکنی لطفا دیگه ادامه نده ما خودمون عقل داریم میدونیم چی درسته چی غلط

خداروشکر تا الان که تکرار نشده

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
هیچ اگر درمورد بچه پرسید مودبانه بگو عزیرم با همسرم صلاح دونستیم بچه هم میاریم... البته من اینجور ج ...

من آخه جاریمم از حد گذرونده... اصلا نمی بینمش ولی اون هفته ای یه بار زنگ میزنه به مادرشوهرم... میگه چرا سایه نمیاد کارای خونه تون و بکنه؟ یا چرا بچه نمیاره؟ سنش میره بالا ... چرا فقط هفته ای یه بار میاد دیدنتون؟...با این که راه دوره دائم زهر میریزه...

ععععهههه؟فک کردم از رو ندونستنه خدانصیب گرگ بیابون نکنه بازم بنظرم تو اولین فرصت بهش بگین فلانی کا ...

چقدر دختر خاله ات خوب و منطقی بهش گفته... 

و چقد خوب شما  توضیح دادی برام...راهنماییت خیلی به دردم خورد...به نظرم این روش دور از ناجوانمردی و در عین حال بازدارنده است... خدا خیرت بده دوستم 😘

چقدر دختر خاله ات خوب و منطقی بهش گفته...  و چقد خوب شما  توضیح دادی برام...راهنماییت خیل ...

قربونت بشم عزیزم

خوشحالم اگه این تجربه کمکت بکنه

موفق باشی    

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
آره عقیده خودمم واقعا همینه... و الان فکر پیشرفت شخصیمم... خدا کنه روم بشه بتونم همین و بگم

نه نگوزشته آدم که هرحرفی

رونمیگه لبخندبزن جواب نده روتوکن اون وردیگه نمیپرسه بااین حرفاخودت سبک میشی یه دشمنم جورمیش واست

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706