2703
2553
عنوان

یه پاسخ مناسب واسه فوضولا تو عید دیدنی

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 49 پست

هیچ اگر درمورد بچه پرسید مودبانه بگو عزیرم با همسرم صلاح دونستیم بچه هم میاریم...

البته من اینجور جواب هارو به مادرشوهرمینا میدم 

چون دیگه از حد گذروندن 

اما واسه جاریم با خنده و زیرسیبیلی رد میکنم بره 

بی‌خی کلا مگه چنددفعه میبینمش که بخوام کل بندازم باهاش

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو من الکی مثل مامانت بچه پس نمیندازم با فکر بچه میارم که فردا بتونم بزرگش کنم اسکول بار نیاد 

یا به شوهرت بگو :بنویس چهارمیش 

جاریت گفت :چی رو بنویسه

تو هم بگو داریم لیست از گوه خورام میگیریم😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
نکته اول اینکه  عید دیدنی نرید  لطفا بخاطر شرایط  بهداشتی   ( اگه بهتون بر ...

آخ قربون دهنت ...یکی از دردای منم همینه که چرا باید عید دیدنی برقرار باشه تو این شرایط؟

ولی خانواده همسر من متاسفانه خیلی اصرار دارن همدیگه رو ببینن...همینم یه کم حرصم میده...

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
2456
بگو شوهرم میگه الان نه  ولی عجب آدمای فضولی پیدامیشنا

باز نچسبه به شوهرش  

بنظر صاف و پوس کنده بهش بگه فلانی سوالاتت خیلی اذیتم میکنه میشه نپرسی؟خصوصا تو جمع

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2714
باز نچسبه به شوهرش     بنظر صاف و پوس کنده بهش بگه فلانی سوالاتت خیلی اذیتم میکنه میشه نپ ...

خیلی دوس دارم این و بگم...به نظرت میتونم؟

آخ قربون دهنت ...یکی از دردای منم همینه که چرا باید عید دیدنی برقرار باشه تو این شرایط؟ ولی خانواده ...

سایه چقد شبیه همیم..... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
آخ قربون دهنت ...یکی از دردای منم همینه که چرا باید عید دیدنی برقرار باشه تو این شرایط؟ ولی خانواده ...

اگه ممکنه با همسرتون منطقی و اروم صحبت کنید که به هیچ وجه عید دیدنی نرین   اصلا خوب نیست مهمون بیاد و بره ... 

چه فامیلای شما  چه فامیلای همسرتون 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
Khob goft bache b zndgi mani mide va in hrfa....begoo in vase ounas k bdone bache zndgishun ...

آره عقیده خودمم واقعا همینه... و الان فکر پیشرفت شخصیمم... خدا کنه روم بشه بتونم همین و بگم

بگو شوهرم از ازدواج قبلی یه پسر داره میخوام اونو بزرگ کنم وا مگه نمیدونستی از تو تعجب میکنم با این ه ...

😁😁😁😁😁 

خیلی دوس دارم این و بگم...به نظرت میتونم؟

اره میتونی چون

بعضیا واقعا خیلی احساس راحتی میکنن،اصلا براخودشونم بد نمیدونن که کسی همچین کاری کنه

بهشونم بگی شاید اولش ناراحت شن ولی بعد که سبک سنگین کنن میفهمن چقدر کارشون بده

جلو جمع هم نگی که بده برا جفتتون

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706