2410
2553
عنوان

بچه ها چ روعنی استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 39 پست

ارده کنجد مالِ اردکانِ یزدِ 

ارده کنجد از سالم‌ترین روغن‌هاست

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ببین فقط روغن شحم کاو بخر بخورعطاریاام دارن عالی مادرم طب سنتی میخونه روغنش شده فقط لون طعم برنجم عا ...

ارده کنجد هم مثل شحم گاو هست سالم و پر از خاصیت 

ولی مثل شحم بو نداره 

یه ذره بوی کنجد میده که اونم بر اثر پخت سریع میپره 

تازه غذا رو هم خیلی خوشمزه میکنه

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2714
شخم گاو چیه؟

من پیه نمیدونم جیه خخخ بزن کوگل سرج کن ببین کلانمیزاره چربی توشکم ببنده عالیه من ک میرم خونه ما م نم عاشق طعم برنجاشم البته کسی دوسنداشت با روغن کنجدمیتونه ترکیب کنه بزن گوگل عکسش هس کاملم نوشتخ

رنگ ولایتhaircolorist
2706