1662
1605
عنوان

تروخدا اگر میتونید کمک کنید؟؟

215 بازدید | 20 پست

سلام 

خانما من امشب ته گلو و ته زبونم همش خشکه و احساس میکنم انگار یه چیزی ی مثل خلط گیر کرده ته حلقم 

حیلی ترسیدم، میتونه به کرونا ربط داشته باشه؟؟😭

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
دقیقا مثل منی منم حس میکنم جیزی گیرکرده ایناکرونانیس توهمات کروناست خخ

خیر نبینن راست میگی یه کلیپ برام فرستادن دوستام که تعداد فوتی های قم رو نوشته بود اون و که خوندم اینجوری شدم😭

1668
خیر نبینن راست میگی یه کلیپ برام فرستادن دوستام که تعداد فوتی های قم رو نوشته بود اون و که خوندم این ...

عزیزم دخترقامیل ما هفده ساله قرنطینس توبیماذستان امام خمینی تهران س نفذاشنای خالمینا ام امروز تودوروز گرفتن مرد توی پاساژ توجمهوری کارمیکردن من ترسمودارم رعایتم میکنم ولی خب وقتی شوهرامون همش سرکارن و بااین و او ن درارتباط نمیشه ک جلوشو گرفت درنتیجه هرچی خدابخاد فقط شهدای یافت اباد نوزده تاکشته داده

عزیزم دخترقامیل ما هفده ساله قرنطینس توبیماذستان امام خمینی تهران س نفذاشنای خالمینا ام امروز تودورو ...

جدی پس چرا تی وی کمتر اعلام کرد

دروغ گفتن اینا باز

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان این آمار دادنا به چه دردی میخوره؟ 

واقعا در درمان موثره؟ 

هر چی تفاوت آمارها بیشتر باشه روند درمان بیماریو سریع تر میکنه؟ 

کسانی که که ته دل آدمو خالی میکنن و انرژی منفی میدن حق الناس گردنشونه

🛇کار تایپی داشتید انجام میدم🚫 ۱۴ سال سابقه تایپ دارم. در خدمتم
جدی پس چرا تی وی کمتر اعلام کرد دروغ گفتن اینا باز

چقدرزودباورید شمااخه ایذان کی همجیش راسته ک الان راست باشه ممگه ببخشیدندیدی هواپیمارو باموشک زدمپن و نمیکفتن ک کارخودشونه....دیدی تاقبل انتخابات نمیگفتن زیاد امارکرونارو ببین الان اعلام میکنن فقط چهارنفراشناهای ماگرفتن مگه اعلامشون کردن 

1645