2733
2734
عنوان

بچه ها نامزدم اصلا ب مامانم احترام نمیذاره دیگه نمیدونم ا

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ی کلمه باهاش حرف میزنه اون میگه دخالت نکن همش بی احترامی میکنه مامانم بخاطره من هیچی نمیکه خود ...

🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯🤯🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خیلی ببخشید خیلی  

ولی خیلی بیشعوریه این حرف  به یه مادر 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
آره اگر نمک نشناسوبی ادبه شک نکن توگوشش میخونن مثل شوهرمن...مغزش دیگر واسه خودش،نیست یا جو وجدانو ان ...

دقیقا همینجوره

سرم را نه ظلم میتواند خم کند،نه مرگ،نه ترس،سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادرم...
2738
ایشون از الان اینطوری برخودد میکنه بعد عروسی که دیگه افتضاح میشه انگار زیر دست پدر مادر بزرگ نشده ب ...

مامان باباش همش بهش میگن ب مادر زنت رو نده پررو میشه کم محلشون کن اینو با گوشای خودم شنیدم اینقد خانوادش بدجنسن

سرم را نه ظلم میتواند خم کند،نه مرگ،نه ترس،سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادرم...
دقیقا همینجوره

گلم نامزدی برای شناخته،اینطور فکر نکن که این رفتارهای ایشون بعداً درست میشه بلکه با ازدواج ممکنه بدترم بشه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

دفعه بعد که بی احترامی کرد برو کنارش ، ببوسش و واسه همیشه بزارش کنار! والا اینم شد مرد ؟! هنوز نامزدید اینجوری میکنه وای به حالی که خرش از پل رد شه دیگه هر روز میخواد خانواده تو بیاره جلو چشمت و بزرگ و کوچیکتو به فحش ببنده. یه بار واسه همیشه تکلیفتو روشن کن یا آدمش کن یا از زندگیت حذفش کن. قحطی شوهر نیست که اجازه میدید اینجور به خودتون و خانواده تون توهین شه.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
مامان ی کلمه باهاش حرف میزنه اون میگه دخالت نکن همش بی احترامی میکنه مامانم بخاطره من هیچی نمیکه خود ...

چی شد ک اینقدر روش باز شده ک ب مادرتون میگه دخالت نکن ؟؟مطمینا از جلسه خاستگاری و بار اول همچین رفتاری نداشته حتما بینتون یه دعوای بزرگ شده  ک مادرتم اومده و .....یا از یه موقع یا اتفاقی از مادرتون بدش اومده وکینه گرفته

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
مامان باباش همش بهش میگن ب مادر زنت رو نده پررو میشه کم محلشون کن اینو با گوشای خودم شنیدم اینقد خان ...

ب مادرت بگو بجز جواب سلامش کاریش نداشته باشه وهیچ حرفی باهاش نزنه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706