2737
2734
عنوان

گوشبم

98 بازدید | 20 پست

هر چند دیگقیقه یبار از گوشیم یه صدایی میاد چیه یعنی

ویروسی شده؟

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊

کرونا گرفته 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا گرفته😱😰 سریع ببرش بیمارستان

😁😁 نه جدی میگم

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊
2728
داره خر وپف میکنه میگه منو بزار زمین

خخخ گزاشتم کنار یعنی بخوابم صدای دیدید میده عجیب غرییه صداش اخه

جن رفته تو جلدش

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

پس از خوشحالی جیغ میزده بچم باورش نمیشده گذاشتیش کنار بلخره

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2738
پس از خوشحالی جیغ میزده بچم باورش نمیشده گذاشتیش کنار بلخره

مسخره ایا🙄🙄😑😐😑😐😭😭😭😭

🤣🤣 . احتمالا گوشیت مشکل داره مال منم قبلا اینجور شد از کار افتاد 

دروغ نگو😮😮باو گوشیم نوعه شیش ماهم نیس خریدمش

منکه خعلی ناراحتم قرارشد گوشیمو بفروشم برم یکی دیگه بخرم دیروز پسرم با کنترل زد روش ال سیدیش نیمسوزشد..بردم درس کنه ک بفروشم گف ۸۰۰ تا۱تومن خرجشه..حالم بده دپرس شدم من گوشی جدید میخاستم

طنازم بیشتر      

جوووون طنازه کی بودی لنتی😂😂😂

2706