2726
عنوان

خونریزی مقعدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای جنین ضرر نداره چند روزه از بس درد دارم فقط میتونم دراز بکشم اصلا نمیتونم بشینم

عزیز روغن زیتون بزن به مقعدت و با سرنگ داخلش بزن من اینطوری زیاد شدم خوب میشه و غذاهای پر فیبر بخور یبوست نگیری. أب پرتقال و آب و صبحانه کره بخور و روغن زیتون با غذات بخور کیوی هم عالیه واسه یبوست

2728
برای جنین ضرر نداره چند روزه از بس درد دارم فقط میتونم دراز بکشم اصلا نمیتونم بشینم

خواستی شیافت بزاری کمی فقط کمی چربش کن با ویتامین aپماد چشمی خوبه بهداشتی هم هست تا راحتر داخل معقد بشه 

خیلی درد میکنه حتی تایپیکم گذاشتم دوستان گفتن شاید لگنت باشه احساس میکنی مقعده 

درد و سوزش با هم هست؟ مدفوعت هم سفته؟ ممکنه شقاق یا بواسیر باشه. هیچکدومش برای جنین و بارداری مشکل نداره فقط اذیت میکنه خودتو. باید سبزیجات بخوری یا ملین

درد و سوزش با هم هست؟ مدفوعت هم سفته؟ ممکنه شقاق یا بواسیر باشه. هیچکدومش برای جنین و بارداری مشکل ن ...

خب شرمنده م ولی از بیرون ظاهرا هیچ فرقی با قبل نکردم از داخل میسوزم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خب شرمنده م ولی از بیرون ظاهرا هیچ فرقی با قبل نکردم از داخل میسوزم 

گاهی بیرون نمیزنه اصلا و اینکه شقاق باشه، اوایلش ظاهرش فرقی نداره تا شدید بشه. ولی ممکنه خونریزی کنن هر دو یه ذره. به دکترت بگو بهت پماد میده، مجرا رو گشاد میکنه تا خونرسانی بهتر انجام شه و خوب شه. نشستن توی تشت آبگرم هم دردش آروم میکنه، البته به شرطی برای بارداری ضرر نداشته باشه. 

گاهی بیرون نمیزنه اصلا و اینکه شقاق باشه، اوایلش ظاهرش فرقی نداره تا شدید بشه. ولی ممکنه خونریزی کنن ...

ممنونم ازت عزیزت که وقت گذاشتی و جوابمو دادی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد