2737
2734
عنوان

افزایش وزن

253 بازدید | 49 پست

دکترم بهم قرص سیپرو دگزا داد الیته خیلی کم باید بخورم. گفت بعد غذا چیزای شیرین بخورم. نظر شما چیه من دو ماه دیگ عروسیمه چیکار کنم🤭🤩زود چاق بشم 

چاق نشو

اگه لاغری نرمال شو

ولی چاقی و تپلی و اضافه وزن هرگز

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
46 کیلوم ام

قدت چنده؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738

دقیقا مثل من روز عروسیم البته من ۴۸بودم صورتمم جوش داشت 😂سعی من فقط لذت ببری چون هیچ کدومش مهم نیس و گذراست

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
160

از وزن ۵۰ تا ۵۹ برات نرماله

نرمال ترین حالت ممکن ۵۵ کیلوعه

بجای استفاده از قرص میتونی از غذاهای نشاسته دار یا چربی دار استفاده کنی . وعده های غذاییتو زیاد کن مثلا یه ساعت بعداز ناهار سیب زمینی آبپز بخور یه ساعت بعد یه چیز دیگه و صبحانه هم سعی کن به وقت بخوری خواب و وعده های غذاییتم تنظیم کن مثلا ساعت ۷ صبح صبحانه بخور ساعت ۱۲ ناهار بخور ۸ شب هم شام بخور ساعت ۱۰ بخواب دیگه همینجوری پیش برو خیلی تاثیر داره

2706