2726
عنوان

مادرشوهر جان زنگ زدن بیا خونمو بتکون!!😡

| مشاهده متن کامل بحث + 20044 بازدید | 534 پست
بعضی وقت ها میگم کاش ازدواج نمیکردم

نه عزیزم این حرفو نزن مهم اینکه شوهرت خوبه

سعی کن رو رفتار خودت کار کنی جرات داشته باشی تا یچیزی گفتن جوابشونو بده سعی کن نری خونشون تا باعث ناراحتیت نشن یا اگه رفتی مث مهمون برو بیا تحت هیچ شرایطی کار نکن تا وظیفه نشه 

وااای چ اشتباهی کردی همون لباساشم نباید قبول میکردی و میرفتی بعدشم ک دیدی رنگ زدنه اصلا دست نمیزدی ...

هعی عزیزم دلت خوشه هااا این ادما همینن، خیلی بیشعور و صدالبته نمک نشناس هستن. هیچوقت حلالشون نمیکنم، فکر کردم ادمه رفتم کمکش...

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منه بدبخت میرفتم کمک البته جاریامم بودن .کارا که تموم میشد کلی غر میزد که اگه من سالم بودم اینطوری کار نمیکردم اینجارو اینجور نمیکردم و فلان....

جرعتم نداشتیم نریم وگرنه خانواده گی قطع رابطه میکردن

2728
نه عزیزم این حرفو نزن مهم اینکه شوهرت خوبه سعی کن رو رفتار خودت کار کنی جرات داشته باشی تا یچیزی گف ...

مگه میشه این مردا دل از ننشون بکنن روزی سه چهار بار تلفنی حرف نزنن روزش شب نمیشه همشون ی .... هستن

مگه میشه این مردا دل از ننشون بکنن روزی سه چهار بار تلفنی حرف نزنن روزش شب نمیشه همشون ی .... هستن

اره درست میگی عریزم شوهرم خودمم ب شدت مامانیه ولی من از اول رو ندادم بهشون جرات ندارن از گل نازکتر بگن

اره درست میگی عریزم شوهرم خودمم ب شدت مامانیه ولی من از اول رو ندادم بهشون جرات ندارن از گل نازکتر ب ...

من میگم خدا میبینه حقمو میگیره ب شوهرم اعتراضی میکنم میگه ببخششون خودم جوابشونو میدم میگه بذار خدا جوابشونو بده 

بعضی وقت ها کلا ناامیدم از شوهرم قشنگ میشینه میگه مامانم بد فلان ....بعدش روزی ۳‌ .۴ بار میحرفن 

پ اینکه بد بود چیشد

تعجب میکنم ازین همه عروس بدجنس.خدا به مادرشوهراتون صبر بده.

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
همه مادرشوهرا خوبن و همه عروسا بدن؟؟؟؟؟ معلومه خودتون زن نیستین

نه گلم خودم عروس هستم ولی جا تعجب داره که این همه کاربر گفتن نرو و خودتو به مریضی ولی نرو.کاری به خوب یا بد بودن مادرشوهرت ندارم عزیزم ولی میتونستی بری کمکش کنی در عوضش موقع گردگیری خودت زنگ میزدی بیا بچتو نگه داره برات.خوب بودن یا بد بودن هر زنی ربطی به مادرشوهر یا عروس بودن هم نداره

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
نه گلم خودم عروس هستم ولی جا تعجب داره که این همه کاربر گفتن نرو و خودتو به مریضی ولی نرو.کاری به خو ...

مادرشوهر من نمیاد بچمو نگهداره 

اون میدونه من تو تهرانم غریبم بچه اولمه ی تعارف نمیزنه بیار بچتو واکسن زدی باهم مواظبت کنیم تو هم خونه تکونی کن بخدا میرفتم

من میگم خدا میبینه حقمو میگیره ب شوهرم اعتراضی میکنم میگه ببخششون خودم جوابشونو میدم میگه بذار خدا ج ...

ناراحت نشو ازش عزیزم بالاخره اونم مادرشه گذر زمان همه چیو درس میکنه شوهرامونم یه مدت ک بگذره بچهاشون یکم بزرگ شه دیگه سرد میشن از خانوادشون 

مادرشوهر من نمیاد بچمو نگهداره  اون میدونه من تو تهرانم غریبم بچه اولمه ی تعارف نمیزنه بیار بچ ...

یه طوری انتظارشو از خودت کم کن.من خودم روز اول ازدواج کار نکردم براشون تو هیچ شرایطی چون توانشون ندارم کسی هم ازم انتظار نداره ولی گاهی اوقاتم کمک میدم.از کامنتا دوستان جا خوردم.وگرنه خیلی درکت میکنم بچه کوچیک داشتن چطوره.ادم حتی به خودش هم نمیتونه برسه از خواب و خوراک باید بگذری خونه بهم زیخته و نامرتب.ولی برو کمکش کن حین کار بگو بچم دیشب نخابیده خودم خستم تا صبح بیدار بودم خونم کثیفه بعد اینجا شماهم بیایید کمک من برا گردگیری.دیگه خودش ماجرارو میفهمه

2706