2737
2734
عنوان

مادرشوهر جان زنگ زدن بیا خونمو بتکون!!😡

| مشاهده متن کامل بحث + 20044 بازدید | 534 پست
من فک کردم منظورتون با جاریتونه ببخشید. بنده خدا خالتون 😑 خدا شفاشون بده. مادرمنم اینقدر گفتن سرپا ...

اگر زن بلد باشه از اول چجوری رفتار کنه حله

من فرهنگمون رو درمورد ازدواج غلط میدونم

دختر که به نوجوونی میرسه شروع میکنن زیرِگوشش گفتن که آره پس‌فردا که ازدواج کردی مالِ خانواده شوهرت هستی!حتی پدر مادر خودش 

یعنی از اول جا میندازن که عروس که شدی کلا دربست باید با خانواده شوهر باشی 

اینا ناشی از فرهنگ غلطه 

زن حتی وظیفه نداره تو خونه خودش کار کنه،اگرم کاری کنه بر حسبِ اخلاقیات و لطف هست،چه برسه خونه مادرشوهر

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر زن بلد باشه از اول چجوری رفتار کنه حله من فرهنگمون رو درمورد ازدواج غلط میدونم دختر که به نوجو ...

بله حتی برای شیر دادن به فرزندشم میتونه مزد از همسرش بگیره .این مردا خیلی پررو شدن.

وای یکی‌ از معضل هایی ک من باهاش روبرو هستم و دغدغمه 

کثافت خانوم از وقتی من عروسش شدم دست ب سیا سفید نزده همیشه ظرفای کثیفو میزاره میمونه تا من بیام بشورم 

خودش لم میده رو مبل ایرانسلشو رایگان میکنه تا ۳۰ ۴۰ نفر زنگ نزنه غیبت کنن ولکن نیست 

جالب اینجاس ب من میگه پرستو جاااااان بی زحمت ب پیاز درشت خرد کن بیام ناهار بزارم 

بعد میگه اونو تفت بده برم سبزی از اون یکی یخچال بیارم 

این برنجو بشور 

پرستو جان بی زحمت اینجارم ی جارو برقی بکش 

خیلی خر بودم ک گوش میکردم ب حرفش ، ولی شوهرم چون سنش کم بود ۲۰ سالش بود و هیچی نداشتیم مجبور بودم ب حرفش گوش بدم ولی الان هر اتفاقی هم بیوافته دیگه سواری نمیدم

خونه مامانم هیچ کاری نکردم هیچچچچ کاری 

ی آب میخواستم مامانم میاورد وامیستاد بالایرم بخورم لیوانو ببره !!!! 

2731
از الان برنامه داشته باش کمرت رو ببند تا شوهرت هرروز ببینه کمرت درد میکنه بعد از چندروز به شوهرت بگ ...

عاشقتم با این راه حلت.... 

خیلی با سیاستی یادم باشه هر مشکلی داشتم بیام پیش خودت

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

تقصیر خودته 

از بس برای خودت ارزش قایل نبودی 

مثل کلفت تو رو میبینه 

انتظاراتشونو بردی بالا 

من که خونه مادرشوهرم از  اول دست بسیاه وسفید نزدم 

الان هم انتظاری ندارن 

از بس انجام دادی دولا خم شدی رفته تو پاچت 

شده وظیفت 

عزیزم از دستم ناراحت نشو عصبی شدم یه لحظه خودمو گذاشتم جا تو     کلی عصبی شددم 

واکسن بچه رو زدی 

بهانه کن 

دور ازجون بچه 

بگو حالش خوب نیست 

بگو علایم سرماخوردگی داری 

بگو کمرم  درد میکنه 

البته همه اینها دور از جونتون 

2738
خودتوبزن ب مریضی چند روز الکی بگو کمردردداری و سرما خوردی بذارشوهرتم باورکن اون وقت شوهرم ازت ناراحت ...

شوهر اصلا نباید ناراحت بشه 

خیلی بستگی به شوهر داره به خدا

من خونه مادرشوهرم یه سفره میخوام کمکشون جمع کنم شوهرم چند بار میگه تو بشین من جمع میکنم 

یا اینکه تو بیا بشین نمیخاد جمع کنی 

اینا باعث شده مادرشوهرم یه ظرفم نمیذاره کمکش بشورم 

فقط یبار خونه مادرشوهرم ظرف شستم اونم اون خونه نبود منم تنها بودم از بیکاری شستم

اگه دخترش هست خوب دخترش بره

عزیزم اونا دستشون خراب میشه ناخنشون می‌شکنه درست مثل خواهرشوهرمن،دوسال پیش رفتم خونه مادرشوهرم یه سبزی محلی به اسم پیچک هست وقتی خردش کنی آخیلی خیلی وحشتناک اشکت می‌ریزه چشمات  میسوزه من اصلا نمیخورم مادرشوهرم گولم زد گفت بیا اینو خرد کن واسه چشمات خیلی خوبه بخدا زجرکشیدم من الرژی دارم اونوقت دخترش تو اتاق خواب بود برادرشوهرم دراتاق باز کرد داد زد سرش مادرش ببند در رو بوش به فلانی نزنه اذیت بشه هیچوقت یادم نمیره بعدظهرم درستش کرد خواهر شوهرم دولپی میخورد منم اصلا نخوردم چون تنفردارم ازاین سبزی

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

استارترِ عزیز با سیاست هایی که بهت یاد دادن  بپیچون و نرو 

آخه واسه سلامتی خودت و دخترت خطرناکه 

تو اسلام هم میگن کاری که خطرش سلامت رو تهدید کنه حرامه 

به هیچ وجه قبول نکن که بری 

یه صلوات برای سلامتی نی نی من میفرستی؟

به نظر من واکسن بچه رو بزن ،بعدش بگو تبش قطع نمیشه.یه چند روز اینجور معطل کن.بعد بگو خودم مریضم

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
آخه من اگه برا مادر شوهرم نرم شوهرم به هیچ وجه نمیزاره برای مادرم برم کمک...

توقع شوهر شما زیادیه عزیزم مثل شوهر من.مگه اون مثل پسر برای مادر شما هست؟من شوهرم پدر مادر خودشو بیمه کرده پول میده بهشون میره کمک میکنه بعد به من میگه تو هم باید کمک کنی میگم درسته پدر مادر من نیاز ندارن اما حاضر بودی اونهارو هم ساپورت کنی میگه نه مگه من پسرشونم  منم گفتم منم نه دختر مامانتم نه کلفتش 

2706