2726

شب از نیمه گذشته و من همچنان با فکر تو بیدارم 

هر لحظه و هر ساعت درگیر آنم که صبحم را با تو آغاز میکنم یا او .....

تو همان املت همیشگی هستی که دلبند کوچکم هرروز از من میخواهد و او.... آاااه از او .... او همان پنیر لبنه ی آنا است با گردو....

شاعر:  @سلطان_تعلیق_بیخیالم5    

لازم به ذکره بداهه هم هست  

زیبا نبود؟😂

دست نداشت؟🤣

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

عاقا بگو در جواب بهاره رهنما شعر گفتم اون گفته نون گرم میکنم منم گفتم یه املتی درست کنم دور هم بزنیم 😆

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

فقط پنیر زیارت

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط پنیر زیارت

راس میگی اونم خوشمزس 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
عاقا بگو در جواب بهاره رهنما شعر گفتم اون گفته نون گرم میکنم منم گفتم یه املتی درست کنم دور هم بزنیم ...

آره آقا آره

بهاره یه شعر گفته بود که توش نوشته بود نون گرم میکنم

چایی دم میکنم

در یخچالو وا میکنم

خب الان چیکا میکنم؟ 

آها تخم مرغ در میارم🤣

اینو در جواب اون سرودن سرکار خانم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
ریپلایش کردم تو اون تاپیک و عرض ارادتمو ب این شاعر بزرگوار رسوندم    

خداوند سایه امثال شما رو از روی سر اهل هنر کم نکند   

آره آقا آره بهاره یه شعر گفته بود که توش نوشته بود نون گرم میکنم چایی دم میکنم در یخچالو وا میکنم ...

خخخخ بلا خودتم شاعریا

خخخخ بلا خودتم شاعریا

من که خیلی از شعرامو تو سایت گذاشتم

نخوندی؟

من که خیلی از شعرامو تو سایت گذاشتم نخوندی؟

نه ندیدم والا