1711
1707
عنوان

یه لحظه بیاین مانی ۷۶ هستم

409 بازدید | 41 پست

۲ بار تاپیک زدم عکسمو بزارم یه عده آدم بیشعور ترکوندنش وقتی که عکسم رو گذاشتم یه عده کاربر بی شعور که هنوز فرهنگ رفتار کردن و اظهار نظر کردن رو ندارن منو به سخره گرفتن .

واقعا اگر کاربرایی که مسخره بازی در آوردن اون تاپیک رو خوندن اینو بدونن که خیلی بی فرهنگ هستن مگه بنده از شما خواستم راجب سنم نظر بدی ؟ وافعا متاسفم....

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖

چیشده

🌹🍃رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ  وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَل لِلشَّیْطانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللّٰهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الْرَّحِیمُ🍃🌹

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

چیشد؟فرستادی عکستو؟

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
چیشده

روانیتم به قرآن عاشقت شدم😻😹🤦🏻‍♀️

*کسی را دوست بدار که دوستت دارد*حتی اگر غلام درگاهَت باشد..و دست بکش از دوست داشتنِ کسی که دوستت ندارد..حتی اگر سلطانِ قلبت باشد!! فراموش نکن که زمان آدم وفادار رو مشخص میکنه نه زبان!...دریا برای مرغابی تفریحی بیش نیست!! اما برای ماهی زندگیست!!! برای کسی که دوستت دارد زندگی باش نه تفریح!!!
1710

داستان چیه 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش  
1709

وقتی تو محیط زنونه دنبال ماشین ریش تراش میگردی 

خب تهش همین میشه دیگه

باید بیخیال باشی 

هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
شما هم چیزی کم ندارین از اون آدما!

عزیزم شما تو تاپیک بودی و رفتار زننده اونا رو میدیدی قطعاااا واکنش بد تری نشون میدادی

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
روانیتم به قرآن عاشقت شدم😻😹🤦🏻‍♀️

آخ آخ عشقی که😘😘😘

🌹🍃رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ  وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَل لِلشَّیْطانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللّٰهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الْرَّحِیمُ🍃🌹
1651