2726
عنوان

خانوما بیایین تو یه لحظه

101 بازدید | 12 پست

خانوما من ۱۲ هفته و دو روز هستم دیروز اولین غربالگریو رفتم گفتش بچت بریچه هرکاری کرد نتونست تشخیص بده فکرکنم یه ۲۰ دیقه ای داخل اتاق موندم گفتش احتمالا دختر باشه ولی بازم‌معلوم‌نیست منم چون کجکاو بودم رفتم یه سونوگرافیست دیگه اونم گفتش پشت بند نافش یچیزی دیدم احتمالا پسره

چبکارکنم خانوما؟ حرف کیو باورکنم خیلی کنجکاوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف هیچ کدوم، سونوی هفته ۱۲ برای جنسیت اصلا اصلا قابل اعتماد نیست، چون اندام جنسی در هر دو میتونه خیلی شبیه باشه، فقط یک زائده باشه ک۶ بعدا در دختر کوچک و در پسر بزرگ‌میشه، منتظر آنومالی باش، یا برو سلفری

... و من به تو ایمان دارم...
2728
حرف هیچ کدوم، سونوی هفته ۱۲ برای جنسیت اصلا اصلا قابل اعتماد نیست، چون اندام جنسی در هر دو میتونه خی ...

انومالی چیه ببخش ک میپرسم‌تجربه ندارم

اخه تو برگم هم‌ نوشته لازم ب ذکر است لازم به آنومالی نیست

انومالی چیه ببخش ک میپرسم‌تجربه ندارم اخه تو برگم هم‌ نوشته لازم ب ذکر است لازم به آنومالی نیست

سونوگرافی هفته ۱۸ هست، برای چی نیازی نیست؟ سونوی مهمی هست، کلی از اندامها اون موقع باید بررسی بشن، رگهای خونی بین جفت و جنین و ....

خیلی مهمه اتفاقا

... و من به تو ایمان دارم...
احتمال داره ک غربالگری اولو نتونن جنسیتو تشخیص بدن؟؟؟

بله.تو غربالگری اول صددرصد نمیکنه.درصدی میگن.انومالی فکر کن ۱۸  ۱۹ هفتگیه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
سونوگرافی هفته ۱۸ هست، برای چی نیازی نیست؟ سونوی مهمی هست، کلی از اندامها اون موقع باید بررسی بشن، ر ...

اهان ن میرم حتما حتما میرم‌تازه تو نت جستجو کردم ممنون

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید